MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

Elektryczna dywizja Grupy Plichta rośnie w siłę. Kolejny salon Plichta Elelctric otwarto w Otominie koło Gdańska

Grupa Plichta dalej inwestuje w sieć sprzedaży samochodów elektrycznych pod własną marką “Plichta Electric”. Po uruchomionym w ubiegłym roku obiekcie w Gdyni przy ulicy Morskiej, w lutym tego roku swoją działalność rozpoczął kolejny – tym razem w Otominie koło Gdańska. To jednak nie jest ostatnie słowo, bowiem już trwają przygotowania do otwarcia trzeciego punktu sieci – w Bydgoszczy. 

Plichta Electric jest oficjalnym przedstawicielem trzech chińskich marek – Maxus, SERES oraz Skywell. Ponadto oferuje używane samochody elektryczne producentów, których autoryzację ma Grupa Plichta – między innymi Audi, Skoda, Volkswagen, Ford czy Jaguar.

Cieszymy się z otwarcia nowego punktu na mapie Trójmiasta. Jesteśmy dla Państwa w kolejnej lokalizacji z pełną gamą modelową elektrycznych aut osobowych i dostawczych dostępnych do jazd testowych. Oferujemy nie tylko sprzedaż samochodów oraz akcesoriów, ale również wynajem Tesli oraz aut dostawczych na doby, zapraszamy – informuje Dominik Matusik, Dyrektor Plichta Electric.

Otwarty przed tygodniem salon w Gdańsku zlokalizowany jest w Otominie, przy skrzyżowaniu ulicy Lubowidzkiej i Borówkowej, tuż obok salonu Ford Plichta Szadółki.

W hali eksponowanych jest kilka egzemplarzy nowych samochodów, w tym najnowszy model SUV’a Maxus EUNIQ 6. Na miejscu pracuje dwóch handlowców. Podstawowy serwis, który na ten moment ogranicza się w zasadzie tylko do wymiany opon z letnich na zimowe i odwrotnie, odbywa się w warsztatch pozostałych marek Grupy Plichta.

Samochody elektryczne nie wymagają wymian oleju, a obsługa serwisowa ogranicza się głównie do aktualizacji, ewentualnie wymiany mechanicznych elementów – między innymi w zawieszeniu lub układzie hamulcowym.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Ostatni etap prac na moście wantowym w Gdańsku. W sobotę zawężenie jezdni

Dobiegają końca prace konserwacyjne na moście wantowym im. Jana Pawła II w ciągu ul. Sucharskiego. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *