poniedziałek , 4 grudnia 2023
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

Elektryczne Renault ZOE w Traficarze w Trójmieście

Renault ZOE TrafiCar w Renault Zdunek-01420Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.

Projekt Roadshow ZOE obejmuje zasięgiem sześć miast. Rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, zaś we wrześniu Renault ZOE testowali mieszkańcy Warszawy. W październiku (8-25 października) z samochodów elektrycznych w ramach floty Traficara będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta. Następnie akcja będzie kontynuowana w Poznaniu, Wrocławiu i na Śląsku.

Renault ZOE TrafiCar w Renault Zdunek-01423

W projekcie Roadshow ZOE Traficar udostępnia użytkownikom w ramach swojej usługi zupełnie nowy rodzaj pojazdu. Renault ZOE jest jednym z liderów sprzedaży pojazdów elektrycznych w Europie i może pochwalić się też największym zasięgiem w swojej klasie – do 300 km na jednym ładowaniu. ZOE to również bardzo wygodny samochód do bezszelestnego i bez emisyjnego poruszania się po mieście. Elektryczny, dynamiczny silnik nie wymaga zmiany biegów. System multimedialny R-LINK Evolution z nawigacją ułatwi dotarcie do celu. Auto jest wyposażone w opatentowany przez Renault inteligentny, adaptacyjny układ ładowania Cameleon™, który pozwala na ładowanie akumulatora trakcyjnego ZOE z terminali o różnej mocy.

Zobacz więcej: Test Renault ZOE
Traficar od momentu rozpoczęcia działalności w Trójmieście z ogromną satysfakcją obserwuje jak świetnie usługa przyjmuje się w tym regionie. Chcemy jednocześnie, by poza klasycznym udostępnieniem użytkownikowi pojazdu, które oferujemy, zapewnić mu również okazję uczestnictwa w ciekawych wydarzeniach i akcjach. Takim projektem bez wątpienia jest Roadshow ZOE. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy i władze Trójmiasta, którzy z zaciekawieniem i sympatią powitali u siebie Traficara, teraz równie chętnie skorzystają z możliwości przejazdu w 100% elektrycznym pojazdem – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.

Renault ZOE jest dostępne w ramach usługi Traficara na obecnych zasadach wynajmu. W każdym z miast usługa działa w otwartym modelu parkowania (free-floating), co oznacza, że samochód można wypożyczyć i pozostawić w dowolnym miejscu w ramach strefy, która jest widoczna na mapie w aplikacji. Opłaty za parkowanie w miejskiej strefie są już wliczone w cenę usługi. Dodatkową przestrzeń parkingową stanowią stacje paliwowe partnera Traficara – PKN ORLEN. Aby wypożyczyć auto, wystarczy pobrać specjalną aplikację i zarejestrować się w systemie Traficar. Ceny za korzystanie z usługi są takie same jak we wszystkich pozostałych miastach, gdzie jest ona dostępna. Każdy przejechany kilometr kosztuje 0,80 zł, minuta jazdy – 0,50 zł, a minuta postoju – 0,10 zł.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Droga ekspresowa S6 – stan realizacji

S6, to ekspresowe połączenie Szczecina z Trójmiastem i łatwiejszy dojazd do nadmorskich miejscowości. Przyjrzyjmy się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *