niedziela , Grudzień 15 2019
Strona główna / Wiadomości / Elektryczne Renault ZOE w Traficarze w Trójmieście

Elektryczne Renault ZOE w Traficarze w Trójmieście

Renault ZOE TrafiCar w Renault Zdunek-01420Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.

Projekt Roadshow ZOE obejmuje zasięgiem sześć miast. Rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, zaś we wrześniu Renault ZOE testowali mieszkańcy Warszawy. W październiku (8-25 października) z samochodów elektrycznych w ramach floty Traficara będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta. Następnie akcja będzie kontynuowana w Poznaniu, Wrocławiu i na Śląsku.

Renault ZOE TrafiCar w Renault Zdunek-01423

W projekcie Roadshow ZOE Traficar udostępnia użytkownikom w ramach swojej usługi zupełnie nowy rodzaj pojazdu. Renault ZOE jest jednym z liderów sprzedaży pojazdów elektrycznych w Europie i może pochwalić się też największym zasięgiem w swojej klasie – do 300 km na jednym ładowaniu. ZOE to również bardzo wygodny samochód do bezszelestnego i bez emisyjnego poruszania się po mieście. Elektryczny, dynamiczny silnik nie wymaga zmiany biegów. System multimedialny R-LINK Evolution z nawigacją ułatwi dotarcie do celu. Auto jest wyposażone w opatentowany przez Renault inteligentny, adaptacyjny układ ładowania Cameleon™, który pozwala na ładowanie akumulatora trakcyjnego ZOE z terminali o różnej mocy.

Zobacz więcej: Test Renault ZOE
Traficar od momentu rozpoczęcia działalności w Trójmieście z ogromną satysfakcją obserwuje jak świetnie usługa przyjmuje się w tym regionie. Chcemy jednocześnie, by poza klasycznym udostępnieniem użytkownikowi pojazdu, które oferujemy, zapewnić mu również okazję uczestnictwa w ciekawych wydarzeniach i akcjach. Takim projektem bez wątpienia jest Roadshow ZOE. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy i władze Trójmiasta, którzy z zaciekawieniem i sympatią powitali u siebie Traficara, teraz równie chętnie skorzystają z możliwości przejazdu w 100% elektrycznym pojazdem – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.

Renault ZOE jest dostępne w ramach usługi Traficara na obecnych zasadach wynajmu. W każdym z miast usługa działa w otwartym modelu parkowania (free-floating), co oznacza, że samochód można wypożyczyć i pozostawić w dowolnym miejscu w ramach strefy, która jest widoczna na mapie w aplikacji. Opłaty za parkowanie w miejskiej strefie są już wliczone w cenę usługi. Dodatkową przestrzeń parkingową stanowią stacje paliwowe partnera Traficara – PKN ORLEN. Aby wypożyczyć auto, wystarczy pobrać specjalną aplikację i zarejestrować się w systemie Traficar. Ceny za korzystanie z usługi są takie same jak we wszystkich pozostałych miastach, gdzie jest ona dostępna. Każdy przejechany kilometr kosztuje 0,80 zł, minuta jazdy – 0,50 zł, a minuta postoju – 0,10 zł.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

BMW Zdunek dostarczyło 12 samochodów Służbie Ochrony Państwa

Firma BMW Zdunek została zwycięzcą przetargu na zakup nowych samochodów dla Służby Ochrony Państwa. Dealer ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *