sobota , 16 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Elektryzujący tydzień w BMW Zdunek

Samochody elektryczne coraz śmielej radzą sobie na rynku nowych aut i wzbudzają duże zainteresowanie wśród klientów. Zdają sobie z tego sprawę zarówno producenci jak i dealerzy, którzy przekonują o zaletach tego typu napędu. Tą drogą podąża od niedawna także BMW. Dealer tej marki z Gdyni, firma Zdunek Premium, w dniach od 15 do 22 kwietnia gości kilka sztuk elektrycznych modeli i3 oraz i8. 

Z możliwości przetestowania najmniejszego, elektrycznego BMW skorzystało już ponad 50 klientów. Kilku z nich wyraziło także realne zainteresowanie jego zakupem. W Polsce niestety nie ma jeszcze wielu przywilejów płynących z korzystania z takich samochód mimo to nie zraża to miłośników nowoczesnej motoryzacji.

W Europie coraz częściej właściciele elektrycznych aut mogą liczyć na możliwość wjazdu do samego centrum miasta, darmowe parkowanie, a nawet bezpłatne korzystanie ze stacji ładowania.

BMW i8-05223

BMW i3 to nieduży, niespełna 4 metrowy samochód o miejskim charakterze. Wyposażony jest w pełni elektryczny napęd, który opcjonalnie może być wspomagany przez mały silnik benzynowy. Samochód produkowany jest od 2013 roku w fabryce w Lipsku. Zbudowany jest z ekologicznych materiałów i nadaje się w 95% do powtórnego przetworzenia. Pełne ładowanie baterii w warunkach domowych trwa od 6 do 8 h. Na samochód udzielana jest 2 letnia gwarancja i 8 letnia na układ elektryczny. Zasięg samochodu na napędzie  nie spalinowym wynosi w zależności od stylu jazdy i warunków od 120 do 170 kilometrów.

BMW i8-05210

Z możliwości przekonania się o skuteczności elektrycznego napędu w BMW można skorzystać jeszcze jutro, 22 kwietnia, rezerwując termin za pomocą poniższego formularza: http://www.bmw.pl/pl/pl/newvehicles/i/i3/2013/showroom/testdrive.html

Więcej o BMW i3 i nasze wrażenia z jazdy – TUTAJ

BMW i8-05160

Niewątpliwą gwiazdą prezentacji w BMW Zdunek był topowy model z rodziny „i” oznaczony cyfrą 8. Udostępniany był on jedynie zaproszonym gościom. Kilku z nich wyraziło chęć jego zakupu. W Trójmieście jeździ już jeden model i8 (ZOBACZ) . Kolejny trafi niebawem do klienta.

Więcej o BMW i8 napiszemy wkrótce. Zapraszamy.

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdynia.pl] Na Trasie Kaszubskiej w Gdyni praca wre

Trasa Kaszubska rośnie w oczach, w tym także jej część znajdująca się w Gdyni. Węzły …

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *