poniedziałek , 20 maja 2024
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Euro-Car Expert: specjaliści od samochodów używanych z Gdyni

Samochody używane wracają do łask. Po boomie na nowe auto w korzystnym finansowaniu nastał kryzys półprzewodników, a teraz rynek boryka się z wysokimi stopami procentowymi. Spowodowało to pewien odwrót klientów od nowych pojazdów i skierowanie swojej uwagi na te z drugiej ręki. Korzystają na tym firmy oferujące pewne i sprawdzone auta używane. Jedną z nich jest dywizja Grupy Euro-Car o nazwie Expert. W czym tkwi wyjątkowość jej oferty? 

Euro-Car  już od 30 lat funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym jako sprawdzony sprzedawca marki Ford. W roku 1994 firma zainteresowała się rynkiem wtórnym i uruchomiła dział sprzedaży aut używanych różnych marek, stając się ekspertem w dostarczaniu sprawdzonych samochodów z gwarancją.

Sukces ten udokumentował tytuł „Najlepszego Dealera Aut Używanych” w Polsce zdobyty w  2015 roku. To te doświadczenia zaowocowały otwarciem centrum motoryzacyjnego Euro-Car Expert , które oferuje kompleksowe usługi serwisowe  oraz bogatą ofertę aut używanych.

Składają się na nią w dużej mierze samochody marek z portfolio dealera, czyli Ford, Fiat, Alfa Romeo i Jeep, ale nie tylko. Ważnym atutem jest także sposób pozyskiwania oferowanych pojazdów – poprzez odkup od pierwszych właścicieli, ale także z własnego, starannie wyselekcjonowanego importu z państw Unii Europejskiej.

Euro-Car Expert stanowi autorski program samochodów używanych Grupy Euro-Car. Ofertę Experta stanowią samochody pozyskiwane wyłącznie od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy ręczyć za ich pochodzenie, historię serwisową oraz stan techniczny. Sporą część naszych samochodów pozyskujemy za granicą, co ma pozytywny wpływ na unikalność oraz różnorodność oferty. Pewność transakcji podkreślamy oferując program Masz Olej z Głowy, w którym chcemy stale utrzymywać kontakt z naszymi Klientami oraz obligatoryjną 12 miesięczną gwarancję z możliwością przedłużenia nawet do 36 miesięcy – mówi Sebastian Sarach, Szef Sprzedaży Euro-Car Expert.

Masz olej z głowy!

Aby przekonać do siebie klientów i zachęcić do zakupu właśnie w Euro-Car, dealer proponuje akcję „Masz olej z głowy”, w ramach której klient, który kupił dowolne auto używane od Euro-Car lub Euro-Car Expert, może w okresie jego użytkowania samochodu skorzystać z darmowej wymiany oleju. Oferta przypisana jest do nabywcy i nie przechodzi na kolejnego właściciela.

Zmiana oleju przebiegu według harmonogramu producenta i zgodnie z jego zaleceniami.

Aktualną ofertę Euro-Car Expert można sprawdzić TUTAJ.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Zapowiedź] Gdański Rajd 40+ – sobota 18 maja

Niezwykła przygoda z obrazami wybitnych gdańskich mistrzów, ale także – Gdański Rajd 40+, który startuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *