Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Alpine Katowice

Experience Alpine: spersonalizowane jazdy kultowym autem – także w Trójmieście

Fot. Alpine Katowice

Fani francuskich samochodów Alpine z Polski i z naszego regionu Europy mają szansę na ekstremalnie bliskie spotkanie z kultowym modelem A110. Alpine Katowice kontynuuje serię regularnych jazd testowych w największych polskich miastach. Alpine Experience pozwala doświadczyć marki w pełnej dyskrecji i w kameralnym gronie.

Tylko Ty i Alpine – można by skwitować purystyczne, niezwykle minimalistyczne w formie spotkania ze sportowymi modelami A110, które oferuje Alpine Katowice, jedyny w tej części Europy salon sprzedaży marki.

Zaproszeni do jazd testowych klienci obcują z Alpine podczas dwugodzinnych tzw. slotów. W programie eventu  – spotkanie z ekspertem Alpine, który wprowadzi gościa do świata marki i odpowie na wszystkie z nią związane pytania i oczywiście miejskie jazdy testowe, tzw. road tracki.

W ramach warszawskich spotkań Experience Alpine proponowane są dodatkowo jazdy na torze w Modlinie. Poza Warszawą spotkania odbywają się także w Poznaniu i Wrocławiu, a w dniach 15-16 sierpnia będą się mogli nimi cieszyć także fani marki z Trójmiasta.

– Taka forma obcowania z marką jest bardzo atrakcyjna dla naszych klientów. Nie ma rozproszenia, jakie często pojawia się podczas targów motoryzacyjnych, a z racji charakteru tej formy spotkań – uwaga poświęcona klientowi jest jeszcze większa niż w salonie – przez dwie godziny klient jest sam na sam z naszym wyspecjalizowanym doradcą. Experience Alpine to najwyższa dostępna formuła doświadczenia marki i oczywiście jedno z narzędzi pro-sprzedażowych, ale także ważny punkt w komunikacji zwrotnej – opinie klientów są dla nas niezwykle cenne – mówi Mateusz Widuch, marketing manager Alpine Katowice.

Alpine, jako marka z segmentu premium wymaga adekwatnych działań marketingowych – indywidualnego podejścia, poczucia prestiżu, doświadczenia marki. Idea Experience Alpine realizuje te cele w praktyce.

Expierience Alpine na stałe wpisany jest do kalendarza wydarzeń Alpine Katowice. Dealer organizuje średnio jeden taki event miesięcznie. W skali roku weźmie w nich udział około 200 klientów z Polski i Europy Centralnej i Wschodniej.

Kontakt w sprawie zapisów na jazdy testowe w Trójmieście: Adam Augustin , tel. 602 481 867, e-mail: adam.augustin@grupapietrzak.pl

Marka Alpine została założona w 1955 roku przez Jeana Rédélé, pasjonata sportów motorowych. Alpine zostało legendą po tym, jak Alpine A110 „Berlinette” zwyciężyło dwie edycje rajdu Monte Carlo w 1971 i 1973 roku. Dziś marka Alpine powróciła z nowym samochodem sportowym A110. Nowy model jest wierny ponadczasowym zasadom, które zapewniły sukces Alpine – jest kompaktowy, lekki i zwrotny, by zagwarantować największą przyjemność z jazdy.

Alpine Katowice to jedyny w Polsce i w Europie wschodniej salon sprzedaży samochodów francuskiej marki Alpine. Dostępne są w nim wszystkie modele produkowanych obecnie samochodów Alpine: A110 Pure, A110 Legende,A110 S oraz dwie limitowane edycje: A110 Légende GT i A110 Color Edition. Alpine Katowice jest częścią motoryzacyjnego koncernu Grupa Pietrzak.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przedpremierowy pokaz nowej Toyoty Yaris Cross w Toyota Walder Rumia

Do Trójmiasta, przedpremierowo, zawitał najnowszy model z gamy Toyoty: Yaris Cross. Nieduży SUV z segmentu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *