piątek , 18 września 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Ferrari F40 sprzedane w Morska Motors
Fot. MorskaMotors.pl

Ferrari F40 sprzedane w Morska Motors

Fot. MorskaMotors.pl
Fot. MorskaMotors.pl

Kilka dni temu w internecie opublikowane zostało zdjęcie Ferrari F40 na lawecie, ciągniętej przez nie najmłodsze Volvo, na stacji benzynowej w Gdyni. Fala spekulacji jaka przewinęła się przez portale społecznościowe i te poświęcone spottingowi nie miała końca i niemal każdy biorący udział w dyskusji dorzucał do niej swoją plotkarską cegiełkę.  

Dzisiaj zagadka sama się rozwiązała, kiedy lokalny salon sprzedaży ekskluzywnych samochodów Morska Motors z Gdyni opublikował na swoim profilu na Facebook-u 3 zdjęcia legendarnego włoskiego bolidu.

Fot. MorskaMotors.pl
Fot. MorskaMotors.pl

Jak się okazuje samochód wyprodukowany w 1989 roku znalazł już nabywcę. Salon sprowadził ten egzemplarz legitymujący się przebiegiem 15 000 km z Niemiec na indywidualne zamówienie jednego ze swoich klientów.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zasili on prywatną kolekcję, gdzie zaparkuje obok innych włoskich aut  i z całą pewnością nie będzie częstym on widokiem na publicznych drogach.

Jest to już trzecie Ferrari oficjalnie sprzedane przez salon Morska Motors. Poza F40 sprzedano tam również modele 550 Maranello i 512 TR.

Więcej informacji i zdjęć: http://morskamotors.pl/car/ferrari-f40-1989/#zdjecia

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Grupa Zdunek szykuje się do otwarcia salonu Peugeot’a w Gdańsku

Jeszcze w tym roku oferta drugiej co do wielkości grupy dealerskiej z Trójmiasta, powiększy się ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *