poniedziałek , 10 maja 2021
Slider
Slider

Festyn Transportowca 2018 – największa impreza przewoźników drogowych na Pomorzu

Festyn Transportowca 2018 w Leśnym Faltomie-5163W piątek, 22 czerwca, w „Leśnej Karczmie Faltom” w Nowym Dworze Wejherowskim, odbył się kolejny już Festyn Transportowca. Jest to największa impreza przewoźników drogowych na Pomorzu, organizowana przez Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych. w corocznym wydarzeniu bierze udział blisko tysiąc firm z branży transportowej.

Tradycyjnie, imprezie towarzyszy również organizacja Targów Transportowych „Wybrzeże 2018”. Odbywają się wówczas prezentacje pojazdów oraz usług związanych z transportem drogowym, a także występy artystyczne i konkursy.

Na okazałym terenie ośrodka Faltom Leśny swoje produkty zaprezentowali m. in. przedstawiciele producentów samochodów ciężarowych i naczep, firmy paliwowe, ubezpieczyciele i producenci rozwiązań technicznych wykorzystywanych w transporcie.

Nie zabrakło również lokalnych, trójmiejskich firm. Swoje stoisko prezentował dealer samochodów dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz Grupa Wróbel. Dealer ze Straszyna pokazał ciągnik Actros oraz dostawczy model Klasy V.

Swoje ekspozycje przygotowali również dealerzy Auto-Mobil, Serwis Haller i BMG Goworowski.

Impreza tradycyjnie dla siebie miała luźny, niezobowiązujący charakter, a uczestnicy w piknikowej atmosferze mieli możliwość chociaż na chwilę wyłączyć się z „transportowego” trybu i zrelaksować w gronie rodzin i przyjaciół z branży.

Festyn Transportowca 2018 w Leśnym Faltomie-5161

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Aktualizacja] Od 7 do 10 maja poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *