piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. fiatabonament.pl

Fiat to kolejna marka dostępna w abonamencie

Po między innymi Skodzie i Hyundai’u, także Fiat dołączył do budżetowych marek dostępnych w finansowaniu zwanym „abonamentem”. Program przygotowała gdańska firma leasingowa Masterlease, a oferta kierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i firm. W abonamencie dostępne są modele z rodziny 500.

Ideą takiego rozwiązania jest zaoferowanie klientom fabrycznie nowych samochodów na zasadzie wynajmu. W stałej, comiesięcznej kwocie zawiera się użytkowanie samochodu, jego ubezpieczenie OC/AC/NNW, pełna obsługa serwisowa w autoryzowanym serwisie, a także sezonowa wymiana ogumienia.

Program dostępny jest w dwóch okresach trwania umowy – 11 i 23 miesiące. Przebieg auta w tym czasie limitowany jest do 12 000 km w pierwszym przypadku i 25 000 km w drugim. Po zakończeniu okresu wynajmu, klient może odkupić użytkowany samochód, wymienić go na nowy lub zwrócić pojazd i zakończyć program.

Fot. fiatabonament.pl
Fot. fiatabonament.pl

W ofercie dostępne są modele: Fiat 500 od 756 zł brutto, Fiat 500L od 960 zł brutto oraz Fiat 500X od 1450 zł brutto miesięcznie. Ceny te dotyczą podstawowych modeli silnikowych i wyposażeniowych.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *