MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Euro Car

Ford Store – nowy wymiar satysfakcji klienta m.in. w Euro Car w Gdyni

Wraz z premierą modelu Ford Vignale S-MAX Concept firma Ford przedstawia zwiedzającym poznańską ekspozycję firmy swoją wizję usług Ford Vignale, stworzonych w celu zapewnienia wysokiego poziomu satysfakcji klienta i adekwatnych do ponadprzeciętnego poziomu produktów oferowanych w ramach tej serii.

W Polsce salony Ford Store prowadzić będzie sześciu dilerów Forda:

Auto Boss – Chorzów
Auto Brzezińska – Łódź
Bemo Motors – Warszawa
BCH Chwaliński – Opole
Euro Car – Gdynia
PGD Partner – Kraków

Te wybrane punkty, będące flagowymi salonami Forda, otrzymają nowoczesny i elegancki wystrój oraz wykończenie wysokiej jakości materiałami. Ford Store wyposażono między innymi w interaktywne stoliki z wbudowanymi ekranami LCD, które nie tylko podkreślają ekskluzywność placówek ale nawiązują też do najnowszych technologii multimedialnych, stosowanych w sprzedaży samochodów. Każdy salon Ford Store zapewnia indywidualną obsługę oraz przyjazną atmosferę, w której klient będzie mógł wybrać swój samochód.

Fot. Euro Car
Fot. Euro Car

Indywidualne podejście
Ford Store i seria Ford Vignale to gwarancja ekskluzywnych produktów i spersonalizowanych usług, realizowanych przez dedykowanych Doradców Klienta Vignale i Doradców Serwisowych Vignale. Istotne jest przy tym, że oprócz indywidualnego podejścia do zakupu samochodów w Ford Store można liczyć też na indywidualne podejście przy jego użytkowaniu. Pracownicy flagowych salonów Forda gwarantują najwyższy poziom obsługi klienta, co doskonale odzwierciedla wysoką jakość produktów z linii Ford Vignale.

Ale Ford Vignale to nie tylko produkt. To również nowe doświadczenie dla klientów, którzy na nowo odkrywają zarówno produkty jak i formy zakupu. Zapewnia im to: specjalna strona internetowa, Doradca Klienta Vignale, rozszerzona prezentacja produktu, opcja dostawy nowego auta do domu lub firmy i spersonalizowana opcja wydania samochodu.

Nowe doświadczenia z użytkowania Forda Vignale to osoba Doradcy Serwisowego Vignale, serwis „door to door”, usługa „Vignale OneCall” – całodobowa pomoc klientom w całej Europie, kosmetyka wybranych elementów samochodu na życzenie klienta oraz bezpłatne mycie auta podczas każdej wizyty w salonie Ford Store.

Ford Store to miejsce, w którym będą sprzedawane i obsługiwane w wyjątkowy sposób wyjątkowe samochody. Będą to nie tylko Fordy Vignale, ale również inne auta mające szczególne miejsce w ofercie firmy – m.in. Ford Focus RS, Ford Edge i Ford Mustang.

Źródło: Ford Euro Car

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kolor ma znaczenie – BMW M4 Frozen Orange

BMW M4 gościło w naszym “kolorystycznym” cyklu już nieraz. Teraz powraca, ale barwie, o której …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *