Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / FordStore Plichta w Szadółkach. Nowy salon i nowy przedstawiciel marki w Trójmieście

FordStore Plichta w Szadółkach. Nowy salon i nowy przedstawiciel marki w Trójmieście

W Gdańsku-Szadółkach, Grupa Plichta, uruchomiła dzisiaj swój kolejny salon samochodowy. W dobrze rozpoznawalnym kompleksie tego typu obiektów przy trójmiejskiej obwodnicy powstał salon Forda. Firma Plichta będzie trzecim przedstawicielem tej marki w Trójmieście.

Nowoczesny salon powstał według koncepcji FordStore i oferuje pełną gamę produktów tego producenta. Jest tutaj zarówno punkt sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych – Transit Centrum jak i strefa ekskluzywnej serii modelowej Vignale oraz Mustangów i sportowej linii RS.

Obiekt rozpoczął działalność w piątek 17 stycznia. Jego całkowita powierzchnia wynosi 3 847 m2 i jest to największy tego typu obiekt marki w północnej Polsce. Zarazem to już drugi salon Forda w portfolio Grupy Plichta. Firma przejęła przedstawicielstwo marki w Bydgoszczy pod koniec 2018 roku, tym samym włączając ją do swojej oferty.

Najnowszy obiekt oferuje Klientom możliwość obejrzenia aż 15 aut nowych osobowych, 8 aut dostawczych i dysponuje powierzchnią dla 35 samochodów używanych. Dodatkowo w naszym obiekcie mieści się profesjonalny serwis, w ramach którego naszym Klientom oferujemy: 9 stanowisk serwisowych, 3 stanowiska diagnostyczne najazdowe i stanowisko do badania geometrii – wylicza Dyrektor Zarządzający Krzysztof Dobrowolski.

Na wszystkich naszych Klientów czeka nie tylko miły uśmiech i pyszna kawa, ale przede wszystkim pełna gama modeli marki Ford, którą będzie można przetestować – mówi Kierownik Sprzedaży Dorota Jasińska. Co więcej w naszym salonie znaleźć można takie perełki jak Mustang Bullitt, który naprawdę jest wart obejrzenia na żywo – dodaje.

FordStore Plichta to także pełna gama samochodów dostawczych w ramach Ford Transit Centrum. Samochody dostawcze są jednym z kluczowych segmentów marki Ford, które znajdują zainteresowanie wśród klientów.

W ramach Transit Centrum oferujemy nie tylko kultowego już Transita, plasującego się na 3 pozycji sprzedaży wśród aut dostawczych, ale także inne modele, jak np. Courier lub Tourneo Custom. Transit Centrum to nie tylko sprzedaż samochodów dostawczych, ale ich personalizacja poprzez możliwość specjalistycznych zabudów oraz dostosowania pojazdów do potrzeb profesjonalistów z konkretnej branży – prezentuje Bartłomiej Budzisz Kierownik Transit Centrum.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Moto3m TV] Użytkowa nowość w gamie Toyoty: nowa ProAce City Verso w Toyota Walder Chwaszczyno

W gamie marki Toyota debiutuje nowy, użytkowy model ProAce. Konstrukcyjnie samochód jest bliźniakiem Citroen’a Berlingo, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *