wtorek , 26 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
mat.prasowe

Galeria Przymorze z Gdańska wychodzi naprzeciw zwolennikom elektromobilności

Pierwsza ładowarka sieci Greenway w Trójmieście otwarta-01155Wraz z rozpoczęciem nowego roku Galeria Przymorze rozpoczęła współpracę z firmą Greenway Polska. Od teraz klienci obiektu mają do swojej dyspozycji nowe udogodnienie – nowoczesną stację szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych. Ogólnodostępny punkt obejmujący dwa miejsca czynny jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Na polskich drogach pojawia się coraz więcej samochodów elektrycznych. Wynika to z wielu zalet użytkowania takich pojazdów – jak chociażby niższe koszty eksploatacji, niższa awaryjność i cichsza praca silnika. Ponadto ludzie stają się bardziej świadomi szkodliwego wpływu spalin na zdrowie i środowisko, dlatego coraz chętniej wybierają ekologiczne rozwiązania.

Galeria Przymorze wyszła naprzeciw tym trendom tworząc strefę ładowania pojazdów elektrycznych. Teraz w Galerii w szybki, bezpieczny i dogodny sposób można naładować swoje auto. Wystarczy ok 30 minut korzystania ze stacji, aby pojazd był gotowy pokonać dystans 100 a nawet 180 kilometrów. W tym czasie można napić się kawy lub zrobić szybkie zakupy.

Pierwsza ładowarka sieci Greenway w Trójmieście otwarta-01182

Stacja szybkiego ładowania znajduję się na parkingu naziemnym Galerii, niedaleko wejścia głównego oraz myjni samochodowej. Punkt został specjalnie oznakowany, a miejsca parkingowe są zarezerwowane wyłącznie dla ładujących się pojazdów. Warto zauważyć, że w Trójmieście zainstalowana jest tylko jedna ładowarka klasy Ultra Fast Charger o mocy 150kW i znajduje się ona właśnie w Galerii Przymorze.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się uzyskać dodatkowe udogodnienie dla naszych gości oraz, że bierzemy bezpośredni udział w upowszechnianiu ekologicznego transportu elektrycznego – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.

Pierwsza ładowarka sieci Greenway w Trójmieście otwarta-01172Aby skorzystać ze stacji wystarczy zarejestrować się online na stronie greenwaypolska.pl w celu otrzymania karty RFID. Kartę dostarczana jest po kilku dniach za pośrednictwem poczty. Przed użyciem ładowarki należy dokładnie przeczytać instrukcję znajdującą się na urządzeniu. Dostępna jest również aplikacja, która umożliwia planowanie trasy, pokazuje najbliższe punkty i umożliwia ich rezerwację.

Do końca marca 2018 korzystanie ze stacji ładowania będzie bezpłatne.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *