MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Gdzie najlepiej wystawić używany samochód na sprzedaż?

W życiu każdego kierowcy przychodzi czas, gdy trzeba wymienić samochód na nowy. Wiąże się to jednak z koniecznością sprzedaży starego, używanego auta. Jak zrobić to mądrze, aby szybko sprzedać, zamiast inwestować setki złotych w przedłużanie ogłoszeń na popularnych portalach ogłoszeniowych? Sprawdź, gdzie warto wystawić samochód na sprzedaż!

Sprzedaż samochodu można ogłosić na wiele sposobów: w gazecie, na giełdzie samochodowej czy w Internecie. To jednak właśnie ten ostatni sposób cieszy się największą popularnością wśród kierowców i pozwala dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów. Choć większość portali wymaga wniesienia niemałej opłaty za oferowane na sprzedaż samochody, ogłoszenia darmowe także są możliwe w sieci. Z tego artykułu dowiesz się, gdzie je zamieścić!

Samochód na sprzedaż – gdzie dodać darmowe ogłoszenie?

Większość kierowców, którzy szukają samochodu do kupienia, w pierwszej kolejności przegląda różne portale internetowe. Wystawienie ogłoszenia na tych najbardziej rozreklamowanych wiąże się jednak z opłatami, które sięgają często nawet kilkudziesięciu złotych. Co więcej, gdy samochód nie sprzeda się w ciągu 30 dni, trzeba ponownie uiścić opłatę, aby ogłoszenie wyświetlało się dalej. Czy można uniknąć tych opłat i formalności? Na szczęście tak! Wystarczy skorzystać z portalu z darmowymi ogłoszeniami auto.bazos.pl. Wystawienie samochodu na sprzedaż nic tam nie kosztuje ani nie wymaga zakładania konta w portalu czy podawania swojego adresu e-mail. Jeśli będziesz chciał zwiększyć szanse na wyświetlanie Twojego ogłoszenia, zawsze możesz zdecydować się także na płatną opcję wyróżnienia ogłoszenia, czyli pozycjonowania go wyżej od innych podobnych ofert.

Darmowe ogłoszenia i oferty pracy. Jak mądrze dorobić do wypłaty? Sprawdź!

Jak zwiększyć swoje szanse na sprzedaż samochodu używanego?

Zamieszczając bezpłatne ogłoszenie w Internecie warto pamiętać, że od jakości zdjęć i dobrego opisu w ogromnej mierze zależy to, jak wiele osób zainteresuje się Twoim samochodem na sprzedaż. Dlatego do takiej sprzedaży warto dobrze się przygotować. Najważniejsze są dwa czynniki omówione poniżej.

  • Zdjęcia – powinny ukazywać cały pojazd ze wszystkich stron, a także jego wnętrze – kierownicę, deskę rozdzielczą, liczniki, tylną kanapę lub fotele. Zdjęcia najlepiej robić, gdy na dworze jest widno, ale słońce nie jest zbyt ostre. Samochód ustawiony na neutralnym tle, na przykład przy jednolitej ścianie lub na trawie, będzie najlepiej prezentował się na fotografiach. Oczywiście przed zrobieniem zdjęć pojazd należy dokładnie umyć i posprzątać.
  • Opis – powinien być uczciwy i wiarygodny, a jednocześnie przedstawiać w sposób zachęcający wszelkie zalety sprzedawanego pojazdu. Wspomnij o wykonanych niedawno naprawach, spalaniu lub funkcjach dodatkowych, takich jak sprawna klimatyzacja, szyberdach, podgrzewane szyby czy fotele.

Dobrze skonstruowane ogłoszenie to klucz do sukcesu w sprzedaży samochodu. Wystaw je za darmo na portalu auto.bazos.pl i znajdź kupca na swój używany pojazd bez kosztów!

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Jak dobrać felgi do swojego auta?

Rozważając zakup nowych felg, nie musisz obawiać się, że proces ten okaże się zbyt skomplikowany. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *