BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

Gdzie szybko sprzedać auto używane?

Samochody używane są powszechnie kupowane przez Polaków ze względu na wysokie ceny nowych aut. Używane pojazdy są odkupowane zarówno od pierwszych, jak i kolejnych właścicieli. Im starszy samochód, tym trudniej go sprzedać. Jak szybko znaleźć kupca na pojazd z drugiej ręki?

Przyszłość sprzedaży

Sprzedawcy to ludzie, nie maszyny. Potrzebują wskazówek, jak doskonalić swoje umiejętności i muszą wiedzieć, jaka jest dla nich właściwa ścieżka, aby osiągnąć swoje cele. Nie są robotami, które podążają zaprogramowaną ścieżką do sukcesu i porażki. Sprzedawcy potrzebują szkoleń, wskazówek i informacji zwrotnych od kupujących, aby poprawić swoje umiejętności, a także podejście do interakcji z klientami i ofert sprzedaży.

Jak długo trwa sprzedaż auta używanego?

W zależności od modelu, stanu technicznego i ceny auta jego sprzedaż może trwać od kilku dni do nawet kilkunastu miesięcy. Szybka sprzedaż jest możliwa, jeśli samochód chce nabyć znajomy lub członek rodziny. Jeśli auto wystawia się na portalu ogłoszeniowym, na kupca czeka się średnio 3-4 miesiące. Najdłużej sprzedają się drogie i nietypowe samochody z drugiej ręki. Niekiedy w ich przypadku na kupca czeka się powyżej roku. Sytuacja jest zatem analogiczna do rynku nieruchomości.

Auto z drugiej ręki można sprzedać nawet tego samego dnia, jeżeli jego nabywcą jest skup aut. Gdynia znajduje się na obszarze jego działalności, dlatego można umówić się z nim praktycznie każdego dnia. Skup odbiera samochód od właściciela w ciągu kilku godzin i płaci za niego od ręki. Dzięki temu właściciel nie musi martwić się, że przez wiele tygodni będzie czekać na kupca.

Jak działa skup aut w Gdyni?

Skup aut w Gdyni kupuje samochody używane w każdym stanie. Można w nim sprzedać zarówno auto w dobrym stanie, jak i powypadkowe. Skup przyjmuje również pojazdy do kasacji. Pracownik skupu dojeżdża na miejsce do sprzedającego i płaci mu od ręki ustaloną cenę w gotówce lub przelewem na konto. Oferowane ceny są atrakcyjne, a czas sprzedaży pojazdu skrócony do minimum. W zależności od dokładnej lokalizacji auto jest odbierane nawet w ciągu 1 godziny. Skup działa w całym województwie pomorskim. Świadczy usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Formalności w skupie są ograniczone do minimum, a jasna i przejrzysta umowa ogranicza ryzyko nieporozumień pomiędzy stronami.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Samochód z Niemiec – jak tłumaczyć dokumenty?

Sprowadzanie aut z zagranicy to popularne rozwiązanie wśród kierowców, handlarzy. Przywiezienie samochodu z Niemiec do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *