czwartek , 20 czerwca 2024
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Glik, Góralski, Skorupski oraz Michniewicz. BMW Zdunek wspiera piłkarzy i selekcjonera reprezentacji Polski

Grupa Zdunek od wielu lat angażuje się w sponsroing i wsparcie sportowców. W Trójmieście jest od kilku lat tytularnym sponsorem drużyny żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk. A od 2018 roku współpracuje też z piłkarzem reprezentacji Polski Kamilem Glikiem. Niedługo potem dołączyli do niego Łukasz Skorupski oraz Jacek Góralski, a w tym roku także selekcjoner, pochodzący z Trójmiasta i mieszkający w Gdyni – Czesław Michniewicz. 

Związek motoryzacji ze sportem nie jest niczym nowym. Na całym świecie koncerny samochodowe wspierają wielkie wydarzenia, takie  jak Olimpiada czy Mundial. Najwyżej pozycjonowane kluby piłkarskie także wspierane są przez gigantów rynku automotive.

W regionalnej skali, za angaż w sport odpowiadają lokalni dealerzy samochodowi. Taka sytuacja ma również miejsce w Trójmieście i Grupa Zdunek nie jest tutaj wyjątkiem. Wyjątkiem jest natomiast partnerstwo dealera wobec polskich piłkarzy z reprezentacji Polski.

Kamil Glik, na co dzień będący obrońcą w włoskim klubie Benevento Calcio oraz w reprezentacji Polski, współpracuje z BMW Zdunek od kilku lat. Piłkarz aktualnie użytkuje kolejny już egzemplarz modelu X5.

Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo mojej rodziny. Dużo podróżujemy, a włoskie drogi nie zawsze należą do prostych. Doceniam systemy wspierające kierowcę oraz światła, które doskonale rozświetlają drogę po zmroku – mówi Kamil Glik w rozmowie z naszym portalem.

W ostatnim czasie BMW Zdunek zrealizowało sesję zdjęciową oraz nakręciło spoty wideo z udziałem Kamila Glika we Włoszech. Za plenery do zdjęć posłużyło wybrzeże Amalfi z urokliwą miejscowością Positano.

Przy okazji wizyty we Włoszech przedstawiciele dealera spotkali się również z bramkarzem klubu Bologna FC oraz reprezentacji naszego kraju – Łukaszem Skorupskim. Polski golkiper również użytkuje X5, chociaż jak sam przyznaje SUV’em najczęściej jeździ jego żona. On sam z kolei posiada prywatne, białe BMW M4 i to ono jest jego codziennym środkiem transportu, którym porusza się po Bolonii.

Autami marki BMW jeździ też Jacek Góralski, grający na pozycji pomocnika. Niestety piłkarza z turnieju w Katarze wykluczył uraz mięśniowy. Jacek Góralski, odmiennie niż koledzy, korzysta z modelu X6.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jacek Góralski (@jacek_goralski_)

Selekcjoner reprezentacji Polski – Czesław Michniewicz, także użytkuje uterenowiony model spod znaku BMW. Podobnie jak Kamil Glik i Łukasz Skorupski, jeździ modelem X5.

Jest bardzo wygodny i ekonomiczny – podsumowuje swoje doświadczenia z tym modelem Czesław Michniewicz.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. Mateusz Grzeszczuk/GDDKiA

Można już korzystać z całej obwodnicy Koszalina i Sianowa

Ostatni, blisko 5-kilometrowy fragment obwodnicy Koszalina i Sianowa w województwie zachodniopomorskim został udostępniony kierowcom. Od …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *