poniedziałek , 4 grudnia 2023
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

Grupa JD Kulej: w Rumi i Gdyni zamiast salonów Citroen’a i Peugeota, samochody używane i serwisy

Wraz z końcem lipca, Grupa JD Kulej przestała być autoryzowanym sprzedawcą samochodów marek z grupy Stellantis, czyli Citroen’a i Peugeota. Oznacza to zmiany na trójmiejskiej mapie dealerstw samochodowych. Tak jak zapowiadaliśmy w poprzednich artykułach – w obu lokalizacjach: w Rumi i Gdyni, pozostały Autoryzowane Stacje Obsługi serwisowej obu marek, a hale sprzedażowe zapełniły samochody używane. 

Po wyjściu ze sprzedaży marki Citroen, w punkcie przy ulicy Grunwaldzkiej 18, utrzymujemy autoryzowany serwis marki Citroen oraz poszerzamy działalność o serwis wielomarkowy – informuje Krzysztof Kawecki, Dyrektor Zarządzający Grupy JD Kulej. Obiekt po Citroenie jest w tracie adaptacji pod samochody używane – w salonie jak i przed nim zostały już wyeksponowane pierwsze, starannie przygotowane egzemplarze na sprzedaż – dodaje.

Zmiany zaszły także w obiekcie w Gdyni, który z punktu widzenia firmy Jarosława Kuleja, można określić mianem historycznego. To tam bowiem, zaczynał się motoryzacyjny biznes przedsiębiorcy i tam do niedawno mieścił się salon marki Peugeot – był to pierwszy, autoryzowany punkt sprzedaży samochodów pod skrzydłami firmy JD Kulej.

Podobnie jak miało to miejsce z Citroen, tak i w Peugeocie, wraz z zaprzestaniem sprzedaży samochodów, obiekt został zagospodarowany pod sprzedaż samochodów używanych, dodatkowo wróciliśmy też z handlem tymi właśnie autami na plac przed salonem. Sam serwis funkcjonuje bez większych zmian – podtrzymana jest autoryzacja dla marki Peugeot, oraz dodatkowo prowadzimy pełną sprzedaż części do pojazdów marek Stellantis, również tą hurtową – mówi Krzysztof Kawecki. Bardzo dobrze odbierane przez naszych klientów jest rozszerzenie autoryzowanej stacji serwisowej o markę Kia, gdzie obsługujemy coraz więcej stałych jak i nowych klientów. Nasz nowy serwis Kia zapewnia wszystkie standardy marki – podsumowuje.

Flagowym obiektem Grupy JD Kulej pozostaje duży i reprezentacyjny salon marki Kia w Gdańsku, przy ulicy Uczniowskiej, który działalność rozpoczął w ubiegłym roku i był wówczas najnowocześniejszym tego typu obiektem w Europie. Funkcjonuje tam autoryzowany salon tej marki, serwis, blacharnia-lakiernia oraz prężnie rozwijający się dział handlu samochodami używanymi.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Droga ekspresowa S6 – stan realizacji

S6, to ekspresowe połączenie Szczecina z Trójmiastem i łatwiejszy dojazd do nadmorskich miejscowości. Przyjrzyjmy się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *