poniedziałek , 4 grudnia 2023
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

Grupa JD Kulej z dużym kontraktem z firmą taksówkarską STAXI z Trójmiasta

Wielki taksówkowy kontrakt Mercedes-Benz BMG Goworowski-1440003Trwa dobry rok Grupy JD Kulej – trójmiejska grupa dealerska podpisała umowę o współpracy z korporacją taksówkową STAXi 3City. Dealer dostarczy samochody dla nowej dywizji firmy, która obok prestiżowych i luksusowych taksówek, chce podbić trójmiejski rynek, ekonomiczną marką STAXI Economy Drive. 

Na chwilę obecną, firma zawarła umowę na dostawę 15 sztuk samochodów marki Peugeot. W planach jest również dołączenie do floty Citroen’ów C-Elysse, które dostarczone mają zostać także przez Grupę JD Kulej.

W naszych dalszych planach są także większe auta obu marek, ale nie wykluczamy również zakupów KIA Ceed od Grupy JD Kulej. Przed podjęciem tej współpracy rozmowy prowadziliśmy między innymi z dealerem Plichta, odnoście aut marki Skoda i SEAT, z firmą Fiat SCHEWE, Kia K&K Wojtanowicz, Peugeot Intervapo oraz Citroen ASO 11. Jednak to w salonie JD Kulej poczuliśmy zainteresowanie podjęciem współpracy, pełen profesjonalizm obsługi i zaangażowanie w nasz projekt – zdradza Jakub Sobiecki, właściciel STAXI.

Firma STAXI już w zeszłym roku była bohaterem dużej motoryzacyjnej transakcji. Kilkadziesiąt Mercedesów Klasy E i dwie sztuki Klasy B zasiliły flotę prestiżowej Premium STAXI, a dostarczyła je firma BMG Goworowski.

Zobacz więcej: Wielka dostawa taksówek marki Mercedes-Benz do STAXI

Wielki taksówkowy kontrakt Mercedes-Benz BMG Goworowski-1440044

Mamy duże doświadczenie ze współpracy z BMG Goworowski w zakresie obsługi floty Premium STaxi i wiele się w tym czasie nauczyliśmy, dlatego od początku wiedzieliśmy, czego chcemy i czego wymagamy. Grupa JD Kulej bez wątpienia spełniła nasze wymagania. Rynek taksówek w Trójmieście i całej Polsce cały czas błyskawicznie się rozwija i widzimy dużą niszę w tanich przewozach – takich jak na przykład uber czy taxify. Chcemy dać klientowi prawo wyboru: STaxi Premium, czyli wysoki standard, czarne Mercedesy z dyskretną lampą taxi, bez oznaczeń, z opłatą wejściową 9 PLN, 2,70 PLN za kilometr na pierwszej taryfie lub, i to właśnie ten nowy pomysł: STaxi Economy Drive. Będą to usługi ekonomicznymi pojazdami, z opłatą wejściową 6,50 PLN i stawką 1,79 PLN za kilometr na pierwszej taryfie, bez stref w całym Trójmieście – dodaje Jakub Sobiecki.

Wszystkie samochody będą białe, oklejone w identycznym stylu. Działalność nowej dywizji firmy rozpocznie się jesienią od Gdańska, następnie Gdyni i Sopotu. Właściciel STAXI ocenić chce jaka będzie reakcja rynku. Jeżeli koniunktura będzie sprzyjać w planach jest wsparcie stokowymi pojazdami dealera i kolejne duże zamówienie 30-40 sztuk nowych samochodów. Docelowo, w ciągu najbliższych 2-3 lat,  planuje zwiększenie floty Premium do 160 pojazdów, a flotę Economy do 200-250, która systematycznie będzie wymieniana co 3-4 lata na nowe samochody.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zawsze cieszymy się kiedy efekty naszej pracy są widoczne przy realizacji tak dużych projektów. Działając jako Grupa mamy możliwość oferowania kompleksowych rozwiązań w zakresie dostawy pojazdów do klientów, którzy chcą zbudować różnorodną flotę. Dziękujemy za wybór naszej Grupy jako dostawcy pojazdów oraz życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za biznesowy rozwój – skomentował Jakub Gołębiewski z Grupy JD Kulej.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Droga ekspresowa S6 – stan realizacji

S6, to ekspresowe połączenie Szczecina z Trójmiastem i łatwiejszy dojazd do nadmorskich miejscowości. Przyjrzyjmy się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *