wtorek , 28 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Grupa Makurat: Jedyny autoryzowany Tesla Approved Body Shop w Polsce północnej

Tesla jest liderem pod względem wydajności, jakości i bezpieczeństwa. Każda Tesla jest zaprojektowana z myślą, aby była najszybszym i najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie. Dzięki dalekosiężnej technologii ważne jest, aby Tesla w razie szkód komunikacyjnych była naprawiana w taki sam sposób, jak zaleca producent.

W kontekście zmieniających się trendów w motoryzacji i tego, że cały świat zmierza ku elektromobilności, serwisy samochodowe będą zmuszone wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Centrum napraw powypadkowych Grupy Makurat jest jednym z czterech warsztatów blacharskich zatwierdzonych przez Teslę w Polsce i jedynym w Polsce północnej.

Dzięki ponad dwudziestoczteroletniemu doświadczeniu w naprawie uszkodzonych pojazdów segmentu premium zdobyliśmy najwyższe poziomy certyfikacji, fachowej wiedzy, umiejętności i precyzji w naszej branży. Dzięki specjalistycznym narzędziom i szkoleniom zapewnianym bezpośrednio przez Teslę możemy zagwarantować, że Twoja Tesla zostanie poddana najlepszej opiece i przywrócona do stanu sprzed wypadku – mówi Dawid Makurat, Koordynator Tesla Body Shop. Nasz zespół to fachowcy z certyfikatem Tesli, a nasz warsztat został wyposażony w narzędzia i sprzęt bezpośrednio od Tesli, aby wykonać wszystkie procedury naprawcze na najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach nowa technologia rozwija się w szybkim tempie. Sprzęt, którego używamy jest jednym z najlepszych w branży, co pozwala nam zapewnić poziom jakości, na jaki zasługuje każdy Klient – dodaje.

W autoryzowanej stacji Tesla Approved Body Shop, klient może naprawić swoją Teslę zgodnie ze standardami producenta. Warto również dodać, że Grupa Makurat posiada flotę samochodów zastępczych, w tym – jako jedyni w Polsce – Teslę Model 3.

Każdy Klient jest dla nas ważny, stąd decyzja o zakupie Tesli i przeznaczeniu jej na samochód zastępczy. Zależy nam, aby czas potrzebny na naprawę, był jak najmniej odczuwalny dla Klienta – mówi Marcin Węsiora, Dyrektor Zarządzający.

Nowa autoryzowana stacja Tesla Approved Body Shop Grupy Makurat swoją lokalizację ma w Pępowie przy ul. Gdańskiej 62.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

GDDKiA sprawdza nowe technologie na budowie S7

Na budowanym aktualnie odcinku drogi ekspresowej S7 Pieńki – Płońsk trwa układanie nawierzchni z betonu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *