Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Grupa Makurat nowym dealerem marki SsangYong w Gdańsku

Grupa Makurat została autoryzowanym przedstawicielem południowokoreańskiej marki SSangYong. Salon sprzedaży jak i serwis znalazły się w budynku przy ulicy Zawodników 2, gdzie kiedyś zlokalizowany był salon Citroen’a, a od kilku lat Grupa oferuje samochody używane i świadczy usługi serwisowe m.in. pojazdów z grupy Volkswagena. To debiut firmy w roli sprzedawcy nowych samochodów. 

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów. W Polsce marka oferowana jest od wielu lat, a jej debiut nastąpił jeszcze w czasach Daewoo.

Firma ma blisko 70-letnie doświadczenie w konstruowaniu samochodów o terenowym charakterze. Pierwotnie SsangYong tworzył samochody na potrzeby wymagających dróg Półwyspu Koreańskiego, który w ponad 77% zajmują góry. Nazwa marki oznacza w języku koreańskim „dwa smoki”, a logotyp przedstawia skrzydła tych dwóch smoków.

Salon SSangYong Makurat jest obecnie jednym przedstawicielstwem tej marki w Trójmieście. Ekspozycja samochodów znajduje się na drugim piętrze salonu przy ulicy Zawodników 2, w sąsiedztwie stadionu żużlowego.

Rynek samochodowy w Trójmieście rozwija się bardzo dynamicznie, a w związku z przetasowaniami wśród dealerów innych marek pojawiła się przestrzeń do rozwoju dla naszej firmy – wyjaśnia Karina Ziegert, Prezes Makurat Auto.

To dla nas wielka nobilitacja oraz nowy rozdział w działalności naszego przedsiębiorstwa. Posiadając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych ufam, iż to pierwszy – i nie ostatni – krok w dalszej rozbudowie Makurat Auto – dodaje Mirosław Makurat Właściciel Grupy Makurat.

Aktualna oferta firmy to najnowszy model Torres, luksusowy Rexton, bardziej kompaktowe SUV’y Korando, Tivoli i Grand Tivoli oraz użytkowe modele typu pick-up o nazwie Musso i Grand Musso.

Po wielu latach działalności na polu sprzedaży pojazdów używanych stajemy się także obecni na rynku samochodów nowych. Rozpoczęliśmy już sprzedaż i zebraliśmy pierwsze zamówienia podczas wrześniowych dni otwartych nowego modelu Ssangyong Torres. Modelu, który zapoczątkuje „marsz w górę tabeli” udziału w rynku dla marki, która na to zasługuje. Z tym większą przyjemnością dołączamy do sieci sprzedaży SsangYong Auto Polska – mówi Bartosz Walasek, Dyrektor Handlowy w Grupie Makurat.

Wprowadzenie marki SsangYong na rynek Trójmiasta będzie dla nas ogromnym wyzwaniem, jednak ufamy, że z uwagi na atrakcyjność i ciekawy design koreańskich produktów skupimy na nich szerokie zainteresowanie klientów. Nowy Torres jest przykładem ogromnego postępu technologicznego jaki dokonała marka w przeciągu ostatnich lat oraz wyznacza nową ścieżkę w rozwoju firmy. Jako jedyny autoryzowany salon oraz serwis SsangYong w Trójmieście dołożymy wszelkich starań, aby jakość obsługi klienta oraz świadczonych usług stała na najwyższym poziomie – wspomina Paweł Niecikowski, Marketing Manager.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Wpadł w kłopoty przez tablice rejestracyjne. Interwencja Straży Miejskiej w Gdańsku

Strażnicy Miejscy w Gdańsku prowadzili czynności wobec nieprawidłowo zaparkowanych aut w rejonie Szpitala im. Mikołaja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *