środa , 27 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Grupa Wróbel coraz aktywniejsza na Pomorzu

Grupa Wróbel - coraz aktywniejsza na Pomorzu-1678Grupa Wróbel, posiadająca salon sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz w Straszynie, jest coraz aktywniejsza na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. Tradycyjnie dla swojej marki, firma prowadzi liczne działania marketingowe i coraz częściej bierze udział w wydarzeniach publicznych – są to zarówno wydarzenia sportowe jak i społeczne.  

W dniach od 02 do 06 maja 2018 roku Grupa Wróbel obecna była na Mistrzostwach Polski kadetek w piłce siatkowej rozgrywanych na hali widowiskowo sportowej MOSiR w Rumi. Dealer zaprezentował tam dwa swoje samochody – Klasę X, czyli pierwszego w historii marki Pick-up’a oraz dużego Vana Klasę V.

Zobacz również: Test Mercedesa Klasy X w wersji 250d

Inne wydarzenie, które wspierał od strony transportowej dealer ze Straszyna, to akcja „Wyroluj Raka 2018”. Wielki, wspólny przejazd rolkarski ulicami miasta, który miał się odbyć w piątek 11 maja, poprzedzony imprezą promującą samobadanie piersi i szerzącą wiedzę na temat raka piersi, ostatecznie niestety nie doszedł do skutku z powodu nawałnicy, która sparaliżowała tego popołudnia Gdańsk.

Samochody Grupy Wróbel miały otwierać i zamykać peleton. Dodatkowo, wykorzystując możliwość ładunkowe Klasy X, na pace zostały zamontowane urządzenia nagłaśniające.

Grupa Wróbel - coraz aktywniejsza na Pomorzu-1681

Grupa Wróbel, której siedziba znajduje się we Wrocławiu, na Pomorzu obecna jest od 1 lipca 2016 roku.  Wtedy właśnie nastąpił oficjalny start operacyjny działalności Grupy w województwie pomorskim. Dealer w Straszynie k. Gdańska prowadzi sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, dostawczych oraz pojazdów typu Unimog.
Oddział w województwie pomorskim to efekt przejęcia autoryzacji spółki Eurotruck, obecnej tam od 1998 r. Firma w najbliższym czasie zamierza wybudować swój własny salon w rejonie Trójmiasta, ale szczegóły tej inwestycji nie są jeszcze znane.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Uwaga na strefy! Straż Miejska w Gdańsku przypomina kierowcom o zasadach ruchu w rejonie Głównego Miasta

W rejonie Głównego Miasta w Gdańsku funkcjonują jednocześnie cztery strefy, w których obowiązują szczególne zasady …

Jeden komentarz

  1. Jakis czas temu byłem w wypożyczalni Panek i też patrzyłem na modele Mercedesa, faktycznie szybko i mocno się zmieniają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *