Slider
Slider
Fot. eurotruck.mercedes-benz.pl

Grupa Wróbel przejmie salon Mercedes-Benz Eurotruck ze Straszyna k.Gdańska

W lutym tego roku Grupa Wróbel, będąca przedstawicielem marki Mercedes-Benz w województwach dolnośląskim, opolskim, lubuskim i śląskim, podpisała list intencyjny w sprawie przejęcia firmy Eurotruck działającej na Pomorzu. 

Eurotruck Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Straszynie koło Gdańska. Jest autoryzowanym dealerem samochodów kampingowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów marki Mercedes-Benz.

Aktualnie spółki czekają na wydanie formalnej zgody na przejęcie. Wyrazić ma ją między innymi Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jeśli wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie to jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku na Pomorzu rozpocznie działalność Grupa Wróbel.

Sukcesywna rozbudowa sieci jest ważnym elementem strategii rozwoju naszej firmy. Dotychczas większość inwestycji odbywała się poprzez przejęcia aktywnych autoryzacji innych dealerów. Tak jest również w przypadku spółki Eurotruck. Jest to model doskonale nam znany, z jego wszystkimi zaletami i ryzykami. Jednak nie jedyny, o czym mam nadzieję przekonają się Państwo niebawem.

Michał Łuczak, prezes zarządu Grupy Wróbel

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Suzuki Hayabusa – nowy król prędkości wśród jednośladów w Suzuki 3City

Do gdańskiego salonu Suzuki 3City zawitał wyjątkowy gość. Suzuki Hayabusa 3-ciej generacji to jeszcze szybsza …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *