poniedziałek , 4 grudnia 2023
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

Grupa Zdunek oraz Mercedes-Benz Witman wśród nominowanych do Nagród Rynku Dealerskiego 2019

Redakcja miesięcznika „Dealer” ogłosiła nominacje do Nagród Rynku Dealerskiego 2019. Laureatów poznamy 11 czerwca 2019 r. podczas gali na konferencji Dealer Kongres. Wyłoni ich Kapituła Nagród oraz internauci, którzy mogą głosować na swoich faworytów do 2 czerwca.

Nagrody Rynku Dealerskiego są uhonorowaniem firm i osób, które poprzez realizację ciekawych – i często bardzo odważnych – działań osiągają wysoką dynamikę wzrostu, oraz które nowatorskimi koncepcjami i skuteczną pracą wzmacniają swoje biznesy, a także renomę polskiej branży dealerskiej.

Tytuł „Dealera Roku 2019” przyznany zostanie w  pięciu kategoriach: duża grupa dealerska, mała grupa dealerska, dealer z jedną lub dwiema lokalizacjami, dealer aut używanych, dealer flotowy. Wyróżnimy także Dealera Dobrych Uczynków oraz Wschodzącą Gwiazdę Rynku Dealerskiego. Jak co roku, przyznane zostanie również wyróżnienie osobiste – tytuł Człowieka Roku Miesięcznika „Dealer”.

O tym, do kogo spośród nominowanych powędrują Nagrody, zdecyduje kilkunastoosobowa Kapituła oraz głosowanie internetowe, które potrwa do 2 czerwca br. (do północy).  Głosowanie odbywa się na stronie internetowej Nagród: https://www.dealerkongres.pl/nrd-nominacje

Wśród trójmiejskich firm, nominowane zostały dwie.

W kategorii:
Dealer Roku – duża grupa dealerska nominowana jest Grupa Zdunek – trójmiejski dealer, działający na rynku już od ponad 40 lat, konsekwentnie umacnia swoją pozycję. W ubiegłym roku grupa sprzedała 5200 nowych samochodów, notując wzrost o blisko 9 proc. Dealer poszerzył także markowe portfolio. W grudniu 2018 r. firma otworzyła w Gdańsku salon Citroena. Grupa Zdunek to również najbardziej medialna dealerska marka w Polsce (ranking firmy Press-Service i miesięcznika „Press”).

Dealer Roku – dealer z jedną lub dwiema lokalizacjami:

Witman – za finalizację prowadzonej z dużym rozmachem inwestycji, która zaowocowała nie tylko powstaniem nowego salonu marki Mercedes-Benz w Gdańsku, ale także zlokalizowanego obok salonu AMG. To pierwszy taki obiekt w Europie i czwarty – po Tokio, Pekinie i Sydney – na świecie.

Człowiek Roku Miesięcznika „Dealer”:

Olga Witman, Prezes Zarządu Mercedes-Benz Witman
Olga Witman,
Prezes Zarządu Mercedes-Benz Witman

Olga Witman, Witman – właścicielka stacji dealerskich Mercedesa i AMG w Gdańsku. Otworzony w lutym salon tej drugiej marki to pierwszy odrębny obiekt zbudowany dla AMG w Europie (i dopiero czwarty na świecie). Firma Olgi Witman już wcześniej znana była ze skutecznej sprzedaży sportowej marki Mercedes. Firma słynie również z autorskiego marketingu (AMG Performance Tour, koncerty w Filharmonii Batyckiej) oraz działalności charytatywnej (w 2017 r. została uhonorowana za wieloletnią pomoc Fundacji Hospicyjnej). Jeden z ostatnich w Polsce przykładów dealerstwa Mercedesa z jedną lokalizacją.

Zobacz również: Wywiad z Olgą Witman 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Droga ekspresowa S6 – stan realizacji

S6, to ekspresowe połączenie Szczecina z Trójmiastem i łatwiejszy dojazd do nadmorskich miejscowości. Przyjrzyjmy się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *