czwartek , 22 października 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Grupa Zdunek szykuje się do otwarcia salonu Peugeot’a w Gdańsku

Grupa Zdunek szykuje się do otwarcia salonu Peugeot’a w Gdańsku

Jeszcze w tym roku oferta drugiej co do wielkości grupy dealerskiej z Trójmiasta, powiększy się o nową markę. Do Grupy Zdunek dołączył Peugeot. W Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej działa już autoryzowany serwis, a wkrótce uruchomiony zostanie także salon sprzedaży samochodów nowych.  Budynek będzie pełnił rolę obiektu tymczasowego. W planach jest już budowa dużego kompleksu salonów Grupy przy trójmiejskiej obwodnicy. 

Peugeot to kolejna, ale nie ostatnia marka z Grupy PSA, która pojawia się w portfolio imperium Tadeusza Zdunka. Firma oferuje już Citroeny oraz samochody z jej luksusowej dywizji DS.

Prace przy budowie salonu Peugeot’a są już bardzo zaawansowane i można je określić jako „ostatnia prosta”. Obiekt powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie działającego już salonu Citroen’a przy Grunwaldzkiej 295. Wewnątrz eksponowanych będzie kilka samochodów.

W związku z rozwojem, firma szuka tez nowych pracowników. Do marki Peugeot poszukiwani są handlowcy, mechanicy, doradcy serwisowi oraz specjaliści do spraw marketingu.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Pierwsze urodziny Volvo Car Plichta Gdynia

Mija rok od rozpoczęcia działalności dealera Volvo Car Plichta Gdynia. Salon, należący do największej Grupy ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *