wtorek , 20 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Grupa Zdunek uruchomiła jedyny salon marki Citroen w Gdańsku

Nowy salon marki Citroen w Gdańsku - Citroen Zdunek Grunwaldzka 295-05001Przygotowania do rozpoczęcia działalności przedstawicielstwa marki Citroen pod auspicjami Grupy Zdunek, trwały od kilku miesięcy. Nowy salon, zlokalizowany przy Alei Grunwaldzkiej 295, otwarty został w sobotę 8 grudnia. Jest to jedyny obiekt marki Citroen w Gdańsku i zarazem jej powrót do tego miasta po kilku latach przerwy. 

Salon zlokalizowany jest w kompleksie budynków w którym mieści się też przedstawicielstwo Nissan Zdunek KMJ. Citroen znalazł swoje miejsce w części, w której kilka lat temu działał dealer marki SEAT.

Nowy salon marki Citroen w Gdańsku - Citroen Zdunek Grunwaldzka 295-05025

W salonie eksponowanych jest 6 samochodów, ponadto znajduje się tam jedno stanowisko wydawcze.

Aktualna oferta marki obejmuje 9 samochodów osobowych. Najmniejszym jest model C1, nieco większy od niego jest C3 – dostępny także w „uterenowionej” formie C3 AirCross, ponadto mały sedan C-Elysee, kompaktowy C4 Cactus, rodzinny minivan C4 SpaceTourer, oferowany także w powiększonej wersji „Grand”, użytkowy Berlingo oraz topowy C5 AirCross, który w salonie zagości premierowo w styczniu 2019 roku, a do stałej ekspozycji trafi prawdopodobnie w marcu.

Citroen oferuje stosunkowo niedrogie samochody, o głównie miejskim charakterze i ekstrawaganckim wyglądzie. Większość z nich dostępna jest w gdańskim salonie także jako samochody demonstracyjne, udostępniane potencjalnym nabywcom do jazd testowych.

W tej chwili w Gdańsku mamy dostęp do ponad 20 samochodów, które dostępne są od ręki. Ogółem nasza oferta obejmuje ponad 80 egzemplarzy, które jesteśmy w stanie sprowadzić dla klienta w ciągu kilku dni. Największego zainteresowania spodziewamy się wokół modelu C3, którego cena rozpoczyna się od 39 900 zł oraz bardzo popularnego modelu Berlingo w cenie od 61 900 zł – informuje Krzysztof Wika, Doradca Handlowy Citroen Zdunek.

Poza salonem sprzedaży, przy Grunwaldzkiej 295 funkcjonuje także kilkustanowiskowy, autoryzowany serwis mechaniczny oraz jedyna autoryzowana blacharnia i lakiernia marki Citroen w Gdańsku.

Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 19:00, w soboty od 9:00 do 15:00, a serwis od 8:00 do 18:00 w dni powszednie oraz od 9:00 do 15:00 w sobotę.

Citroen jest szóstą marką, którą reprezentuje Grupa Zdunek. Poza nią, w ofercie posiada również BMW, MINI, Renault, Dacię oraz Nissana. Firma działa w Trójmieście od 1978 roku. W 2017 roku była 18-stą, największą grupą dealerską w Polsce, z roczną sprzedażą na poziomie 4781 nowych samochodów.

Zespół handlowy Citroen Zdunek
Zespół handlowy Citroen Zdunek

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Policjanci interweniowali w sprawie ciężarówki jadącej autostradą pod prąd

W środę 14 kwietnia policjanci z Pruszcza Gdańskiego interweniowali na autostradzie A1. Samochód ciężarowy z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *