piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Grupa Zdunek z autoryzacją marki Peugeot

Grupa Zdunek, jedna z największych Grup Dealerskich w Polsce, poszerza swoją ofertę o kolejną markę. Peugeot, czyli lew wśród samochodów, wzbogaca portfolio firmy najpierw w działalności serwisowej, a od jesieni także w zakresie sprzedaży tych francuskich samochodów.

Nowa marka w barwach Grupy Zdunek rozpoczęła działalność w poniedziałek 13 lipca, od uruchomienia autoryzowanego serwisu. Zlokalizowany jest on w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej 295 i dostępny jest dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00.

Do czasu uruchomienia salonu sprzedaży marki Peugeot, biuro Serwisu dzielone jest wraz z siostrzanymi markami z koncernu PSA – Citroenem i DS.

Szyldy marek PSA na fasadzie serwisu w Gdańsku, reprezentowanych przez Grupę Zdunek
Fot. Grupa Zdunek

Serwis posiada łącznie 9 podnośników, w tym także specjalistyczne urządzenia do obsługi każdego rodzaju samochodów dostawczych z gamy samochodów PSA

Lokalizacja zarówno salonu jak i serwisu będzie miała charakter tymczasowy. Plany rozwoju Grupy Zdunek przewidują zlokalizowanie rozbudowanego obiektu marki Peugeot przy trójmiejskiej Obwodnicy w ramach całej planowanej inwestycji obejmującej również uruchomienie w tej samej lokalizacji salonów Citroen oraz DS Store.

Dołączenie do naszej oferty marki Peugeot to kolejny etap ekspansji Grupy Zdunek na rodzimym, trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. Od kilkunastu lat, wraz z całym zespołem realizujemy wizję twórcy Grupy – Prezesa Tadeusza Zdunka, dotyczącej budowy silnej, skondensowanej grupy dealerskiej, która skupiona jest wokół rozwojowych i przyszłościowych marek – informuje Tyberiusz Kohnke, Dyrektor Zarządzający.

Peugeot to firma, która powstała w 1810 roku. Pierwszy własny automobil wyprodukowała już w 1889 roku. Był to pojazd napędzany silnikiem parowym. W 2008 roku firma świętowała wyprodukowanie 50-milionego samochodu. Obecnie posiada 24 zakłady produkcyjne zlokalizowane na całym świecie i zatrudnia ponad 200 000 osób. W ofercie ma zarówno samochody osobowe jak i cieszące się dużym uznaniem, modele dostawcze.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *