poniedziałek , 25 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. archiwum

Gwiazdy w gwiazdach – flota Mercedesów od BMG na Festiwalu Filmowym w Gdyni

42 Festiwal Filmowy w Gdyni wspierany przez Mercedes-Benz BMG Goworowski-09919Kolejny rok z rzędu, Gdynia podczas trwania Festiwalu Filmowego, zapełniła się Mercedesami. To za sprawą strategicznego partnerstwa dealera Mercedes-Benz BMG Goworowski nad 42.Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie, promująca na tak wielką skalę rodzimą kinematografię.

BMG Goworowski od kilku lat wspiera jego organizację. Dealer Mercedes-Benz, posiadający swoje przedstawicielstwa w Gdyni, Gdańsku oraz Bolesławicach k / Słupska, zapewnia transport uczestnikom poprzez udostępnienie floty samochodów, a także ekspozycję topowych modeli w trakcie trwania wydarzenia w rejonie Teatru Muzycznego i Gdyńskiego Centrum Filmowego.

W tym roku flota samochodów dealera jest jeszcze bardziej luksusowa. Wśród modeli, które wożą uczestników Festiwalu jest kilka sztuk limuzyn z gamy Mercedes-Benz – w tym topowe Klasy S oraz Klasy E i Klasy C, a także pojemne vany Klasy V i SUV’y – GLC oraz GLS.

Samochodem, który tradycyjnie zaparkował przy głównym wejściu, a później stanie przy czerwonym dywanie, w tym roku jest odświeżona Klasa S w wersji S63 AMG.

42 Festiwal Filmowy w Gdyni wspierany przez Mercedes-Benz BMG Goworowski-09936

Warto dodać, że flota samochodów obsługująca Festiwal to auta należące do dealera BMG Goworowski, a nie auta wypożyczone z centrali lub wypożyczalni.

42 Festiwal Filmowy w Gdyni wspierany przez Mercedes-Benz BMG Goworowski-09929

Dodatkową atrakcją dla gości Festiwalu jest możliwość obejrzenia na telebimie ustawionym przed wejściem do Teatru, najnowszej, multimedialnej produkcji Mercedes-Benz BMG Goworowski – Test The Best, w którym miłośnicy marki, testują nowe modele spod znaku gwiazdy.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

BMW M4 Competition w kolorze Zielony Isle of Man M

BMW M4 w wydaniu Competition to samochód, który niewątpliwie zwraca na siebie uwagę. Wyczynowe coupe …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *