środa , 20 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

„Gwiazdy wydajnej jazdy” – rodzinny piknik w Mercedes-Benz Trucks Grupa Wróbel w Straszynie

„Gwiazdy wydajnej jazdy” - rodzinny piknik w Mercedes-Benz Trucks Grupa Wróbel w Straszynie-1480606Rodzinny piknik o nazwie „Gwiazdy wydajnej jazdy” to cykliczna impreza dla klientów dealerów samochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz. W sobotę 10 czerwca wydarzenie takie odbyło się w oddziale Grupy Wróbel w Straszynie. Obecny od niedawna na trójmiejskim rynku dealer, starannie buduje tu swoją pozycję i coraz częściej angażuje się w promocyjne działania. 

Piknik o nazwie „Gwiazdy wydajnej jazdy” podzielony został na trzy strefy: nowe technologie, bezpieczeństwo i ekologia. W każdej z nich goście mogli się dowiedzieć ważnych i ciekawych informacji, o tym jakie wydajne, innowacyjne i ekologiczne rozwiązania RoadEfficiency wprowadzane są w samochodach ciężarowych marki Mercedes-Benz. Towarzyszyły temu różne atrakcje, skierowane również do najmłodszych gości.

„Gwiazdy wydajnej jazdy” - rodzinny piknik w Mercedes-Benz Trucks Grupa Wróbel w Straszynie-1480621

Posiadacze prawa jazdy kategorii C mogli sprawdzić najnowszą rodzinę modeli Actros podczas dynamicznej prezentacji transportu dalekobieżnego pojazdów z naczepą i systemami bezpieczeństwa, które odbywały się w pobliskiej bazie firmy Opoltrans. Przeprowadzono również prezentację innowacyjnych ciągników siodłowych Actros z naczepami, SkyTruck, Arocs, Fuso oraz zawody typu eco-driving – na najbardziej oszczędną jazdę.

„Gwiazdy wydajnej jazdy” - rodzinny piknik w Mercedes-Benz Trucks Grupa Wróbel w Straszynie-1480655

Całość dopełniły zabawy dla dzieci – między innymi rower energetyczny; ekobudowle– wyzwanie artystyczne dla całej rodziny z wykorzystaniem surowców wtórnych, symulator bezpiecznej jazdy ciężarówką, symulator zderzeń, szkolenia z bezpieczeństwa na drodze dla najmłodszych i kurs samoobrony dla kobiet oraz wirtualna prezentacja filmów produktowych VR z goglami.

Podczas naszego eventu klienci mają możliwość przekonania się o tym, że samochody ciężarowe Mercedes-Benz to niskie koszty całkowite, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz nowoczesne technologie umożliwiające pełne wykorzystanie pojazdów ciężarowych – zachwala Jadwiga Kapala, Koordynator ds. marketingu i PR Grupy Wróbel.
Nasz oddział w Straszynie należący do Grupy Wróbel od 01.07.2016 r. specjalizuje się w sprzedaży i serwisie samochodów ciężarowych i dostawczych. Jest to obiekt rozwijający się, posiadający zmodernizowane zaplecze techniczno-serwisowe. W obiekcie znajduje się centrum blacharsko-lakiernicze. Ze względu na ogromny potencjał rynku pomorskiego oraz dynamikę rozwoju przedsiębiorczości, Straszyn jest bardzo ważną lokalizacją dla Grupy Wróbel – dodaje.

„Gwiazdy wydajnej jazdy” - rodzinny piknik w Mercedes-Benz Trucks Grupa Wróbel w Straszynie-1480661

Grupa Wróbel już od 25 lat jest autoryzowanym dealerem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz. Siedzibą firmy jest otwarty w styczniu 2017 nowoczesny, największy w Europie Środkowej obiekt zlokalizowany we Wrocławiu. Grupa Wróbel to 8 oddziałów w Polsce południowozachodniej: Wrocław, Pietrzykowice, Opole, Częstochowa, Jelenia Góra, Lubin, Zielona Góra oraz Straszyn. Firma obecnie zatrudnia 600 pracowników.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nie bądź mroczny – bądź widoczny. Pamiętajmy, że odblaski ratują życie.

Bez względu na pogodę oraz warunki drogowe wielu z nas, każdego przemierza ulice, ścieżki rowerowe …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *