niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Harley on Tour w salonie Harley-Davidson w Gdańsku

W ten weekend w autoryzowanym salonie Harley-Davidson Gdańsk odbyła się impreza z cyklu Demo Truck Tour 2015. Pomorscy fani marki z Milwaukee, jako ostatni z polskich miast, przez całą sobotę i niedzielę mogli poczuć ,,dobre wibracje” 23 najnowszych maszyn z katalogu HD.

Wystarczyła telefoniczna rezerwacja, oczywiście prawo jazdy, godzina czasu  i… trudny wybór na który model się zdecydować. Oferta była bardzo szeroka i obejmowała motocykle od najtańszego i najmniejszego Street’a XG750, po największe Touringi Ultra Limited przeznaczone dla najzagorzalszych wielbicieli marki.

,,W ciągu 2 dni, na 23 motocyklach wykonano 414 jazd testowych. Nasi klienci przejechali łącznie ponad 16,5 tysiąca kilometrów. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z marką. Ale byli też i tacy, którzy przymierzali się do kolejnego Harley’a w swoim życiu. U wszystkich na koniec jazdy widać było ten sam szeroki uśmiech, a o to nam chodzi. Zgodnie z hasłem „PRZESTAŃ MARZYĆ, ZACZNIJ JEŹDZIĆ”, wystarczy chcieć. Jeśli ktoś nie załapał się na Demo Truck Tour 2015, a chce poznać legendę z perspektywy kierowcy, to nic straconego. Zapraszamy na jazdy testowe od poniedziałku do soboty.” – Filip Kozioł specjalista ds. marketingu Motor Centrum.

Harley on Tour Gdansk-00079

Pogoda dopisała i przy iście amerykańskiej atmosferze, zapewnionej przez ekipę z Harley-Davidson Gdańsk uczestnicy mogli przygotować się do kilkudziesięciominutowej przejażdżki.

Harley on Tour Gdansk-00078

Po wstępnym okiełznaniu maszyn mniej lub bardziej dostojnie poszczególni riderzy w dwóch grupach wyruszali w podróż marzeń. Początkowa niepewność szybko mijała i już po chwili dobre wibracje wypełniały cały organizm.

Harley on Tour Gdansk-00123

Radość choć nawet największa trwa niestety krótko, lecz po powrocie do salonu każdy uczestnik zdejmując kask z wielkim uśmiechem opisywał swoje wrażenia z jazdy.

Na moim jechało się super, a twój jak, skrzynia ok, a jak się zbiera ? – to tylko niektóre zasłyszane komentarze.

Harley on Tour Gdansk-00108

Hasło akcji, która organizacyjnie była przeprowadzona perfekcyjnie „Przestań marzyć, zacznij jeździć!” trafia w sedno, radość z jazdy jest ogromna i miło jest choć przez chwilę doświadczyć obcowania z legendą Ameryki.

Harley on Tour Gdansk-00106

Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się jaki model do nich najlepiej pasuje oraz wszystkich tych którzy chcą poznać legendę istnieje możliwość odbycia bezpłatnej jazdy testowej, do czego zapraszają pracownicy salonu Harley-Davidson Gdańsk.

Autor: Wojtek Witkowski

Harley on Tour Gdansk-00118

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *