Slider
Slider

Hybrydy, Corolla i tydzień niskich cen w Toyota Carter Gdańsk

W pierwszych pięciu miesiącach 2016 roku klienci Toyota Carter Gdańsk zamówili aż 64 hybrydy. Teraz będzie ich jeszcze więcej, ponieważ od dziś rusza w Carterze tydzień niskich cen. Po nim przyjdzie czas na prezentację nowej Toyoty Corolli.

12 egzemplarzy RAV4 HSD, 18 Yarisów HSD i aż 34 Aurisy HSD. W Toyota Carter Gdańsk rośnie sprzedaż samochodów z napędem hybrydowym. Coraz wyraźniej widać, że zdecydowanym liderem jest Toyota Auris HSD.

Auris zdecydowanie przegonił tańszego Yarisa HSD, mimo że konwencjonalny Yaris jest cały czas naszym liderem sprzedaży – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk. – Wraz z kolejnymi miesiącami struktura sprzedaży hybryd będzie się w ciekawy sposób zmieniać, ponieważ w zestawieniach ujęte zostaną Toyoty RAV 4 HSD, które teraz zamawiane, zaczną być wydawane klientom od końca lipca.

Rankingi sprzedaży Toyota Carter Gdańsk to swoisty „barometr” polskiego rynku motoryzacyjnego. Najstarszy dealer japońskiej marki sprzedaje samochody klientom indywidualnym i niewielkim przedsiębiorcom, co oznacza, że statystyki firmy nie obejmują dużych flot, dzięki czemu dają wiarygodne odzwierciedlenie tendencji rynkowych.

Kolejną okazją do ciekawych porównań będzie, rozpoczynający się właśnie w Toyota Carter Gdańsk, „Tydzień Niskich Cen”. Pojawienie się z tej okazji Aurisa hatchback z lakierem metalicznym i dywanikami za 65 900 złotych, czy limitowanego Aygo X Play za 36 500 złotych zawsze powodowało większy ruch w salonie – dodaje Maja Lesińska. – To ceny porównywalne do wyprzedażowych.

Po „Tygodniu Niskich Cen” Toyota Carter Gdańsk przygotowywać się będzie do Dni Otwartych zmodernizowanej Toyoty Corolli, które odbędą się 23 – 24 lipca. Pod koniec wakacji powinno być zaś więcej wiadomo na temat wyczekiwanego przez wielu modelu C-HR. Toyota Motor Poland zakłada, że w Polsce aż 70 procent sprzedaży tego samochodu będzie miało napęd hybrydowy.

Źródło: Toyota Carter Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *