niedziela , Grudzień 15 2019
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Hybrydy, Corolla i tydzień niskich cen w Toyota Carter Gdańsk

Hybrydy, Corolla i tydzień niskich cen w Toyota Carter Gdańsk

W pierwszych pięciu miesiącach 2016 roku klienci Toyota Carter Gdańsk zamówili aż 64 hybrydy. Teraz będzie ich jeszcze więcej, ponieważ od dziś rusza w Carterze tydzień niskich cen. Po nim przyjdzie czas na prezentację nowej Toyoty Corolli.

12 egzemplarzy RAV4 HSD, 18 Yarisów HSD i aż 34 Aurisy HSD. W Toyota Carter Gdańsk rośnie sprzedaż samochodów z napędem hybrydowym. Coraz wyraźniej widać, że zdecydowanym liderem jest Toyota Auris HSD.

Auris zdecydowanie przegonił tańszego Yarisa HSD, mimo że konwencjonalny Yaris jest cały czas naszym liderem sprzedaży – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk. – Wraz z kolejnymi miesiącami struktura sprzedaży hybryd będzie się w ciekawy sposób zmieniać, ponieważ w zestawieniach ujęte zostaną Toyoty RAV 4 HSD, które teraz zamawiane, zaczną być wydawane klientom od końca lipca.

Rankingi sprzedaży Toyota Carter Gdańsk to swoisty „barometr” polskiego rynku motoryzacyjnego. Najstarszy dealer japońskiej marki sprzedaje samochody klientom indywidualnym i niewielkim przedsiębiorcom, co oznacza, że statystyki firmy nie obejmują dużych flot, dzięki czemu dają wiarygodne odzwierciedlenie tendencji rynkowych.

Kolejną okazją do ciekawych porównań będzie, rozpoczynający się właśnie w Toyota Carter Gdańsk, „Tydzień Niskich Cen”. Pojawienie się z tej okazji Aurisa hatchback z lakierem metalicznym i dywanikami za 65 900 złotych, czy limitowanego Aygo X Play za 36 500 złotych zawsze powodowało większy ruch w salonie – dodaje Maja Lesińska. – To ceny porównywalne do wyprzedażowych.

Po „Tygodniu Niskich Cen” Toyota Carter Gdańsk przygotowywać się będzie do Dni Otwartych zmodernizowanej Toyoty Corolli, które odbędą się 23 – 24 lipca. Pod koniec wakacji powinno być zaś więcej wiadomo na temat wyczekiwanego przez wielu modelu C-HR. Toyota Motor Poland zakłada, że w Polsce aż 70 procent sprzedaży tego samochodu będzie miało napęd hybrydowy.

Źródło: Toyota Carter Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nowe radiowozy dla gdańskich policjantów

Gdańscy policjanci dostali dzisiaj siedem nowych radiowozów. Pięć pojazdów służbowych zostało pozyskane dzięki wparciu gdańskiego ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *