piątek , 12 sierpnia 2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

Ile kosztuje OC dla młodego kierowcy?

Jeżeli nie ukończyłeś 24 roku życia, to w przypadku ubezpieczenia samochodu w LINK4 traktowany jesteś jako młody kierowca. Oznacza to, że Twoja składka może być wyższa, niż dla kierowców doświadczonych. Z artykułu dowiesz się, co wpływa na cenę Twojego OC oraz na co zwrócić uwagę podczas zakupu polisy.

Młody kierowca – kto to?

W większości towarzystw ubezpieczeniowych młodzi kierowcy muszą opłacać wyższe składki OC. Uwarunkowane jest to danymi statystycznymi, z których wynika, że osoby w przedziale wiekowym 18-25 lat powodują więcej wypadków oraz kolizji, niż starsi i bardziej doświadczeni uczestnicy ruchu drogowego.

Dodatkowym czynnikiem, który wpływa na cenę polisy dla młodego kierowcy, jest jego doświadczenie. Każdy kolejny rok bezwypadkowej jazdy może przełożyć się na obniżenie ceny polisy OC. Dlatego najczęściej początkujący kierowca płaci więcej niż ten z 10-letnim stażem.

Ile kosztuje OC dla młodego kierowcy?

Chcesz się dowiedzieć, ile dokładnie w Twoim przypadku wyniesie koszt polisy OC samochodu? Najlepiej skorzystaj z kalkulatora na stronie LINK4. Wystarczy, że w odpowiednich miejscach wpiszesz: Twoje dane osobowe, informacje na temat pojazdu oraz te dotyczące historii Twojego ubezpieczenia. W ciągu kilkudziesięciu sekund otrzymasz końcową kalkulację.

Kalkulator to przydatne i proste w obsłudze narzędzie. Dzięki niemu w szybki i wygodny sposób dowiesz się, ile zapłacisz za OC. Możesz z łatwością porównać różne warianty ubezpieczenia oferowanego przez LINK4 i wybrać ten, który jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

OC w LINK4 – jakie są jego zalety?

Decydując się na zakup polisy OC w LINK4 – również, gdy jesteś niedoświadczonym kierowcą – możesz liczyć na wiele korzyści. Jedną z nich jest dodatkowe ubezpieczenie Program Pomocy, dzięki któremu zyskujesz:

  • Przyjazd Pomocy Drogowej w ciągu 30 minut od zgłoszenia zdarzenia drogowego;
  • Samochód zastępczy – w razie wypadku lub kradzieży Twojego auta, aż przez 3 dni będziesz mógł korzystać z pojazdu dostarczonego przez LINK4;
  • Usprawnienie uszkodzonego auta na miejscu lub holowanie do warsztatu w promieniu 100 km;
  • Dostęp do infolinii pomocowej – działa ona 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Co więcej, jeżeli wykupisz polisę OC za pomocą Internetu, otrzymasz 7% zniżki. Należność możesz rozłożyć na dwie lub cztery raty lub opłacić całość jednorazowo. Zajrzyj na stronę LINK4 i skorzystaj z kalkulatora, aby poznać szczegóły oferty.

Najlepsze OC dla młodych kierowców

Jesteś młodym kierowcą? Jak widzisz, ubezpieczenie samochodu może przysporzyć kilku zmartwień, takich jak brak zniżek i wysokie koszty. Oferta od LINK4 jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ jeśli wykupisz polisę przez Internet, otrzymasz rabat. Wybierz ubezpieczenie OC samochodu w LINK4 i nie martw się o skutki ewentualnych kolizji.

Ubezpieczenie OC w LINK4. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na https://www.link4.pl/ubezpieczenie-samochodu

Ubezpieczenie Program Pomocy dostępne tylko w pakiecie z OC lub OC/AC. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Ile kosztuje polisa dla Tesli?

Wg Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) od stycznia do końca czerwca 2022 roku w kraju …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.