wtorek , 23 kwietnia 2024
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Motor Centrum

Inauguracja działalności salonu Harley-Davidson® Gdańsk w Motor Centrum

Przy sprzyjających gwiazdach, tuż po zaćmieniu słońca, 20 marca miała miejsce inauguracja działania nowego salonu Harley-Davidson® Gdańsk. Jedyny dealer tej legendarnej marki na Pomorzu podczas konferencji prasowej zaprezentował doświadczoną ekipę pasjonatów tworzących nowe dealerstwo. Profesjonalne zaplecze serwisowe i bogato wyposażony salon, zarówno w ofertę motocykli, oraz akcesoriów i odzieży motocyklowej.

HD      Gdańsk2 Piotr Mielewczyk
Fot. Motor Centrum

Harley-Davidson® Gdańsk jest częścią multidealerstwa Motor Centrum. Spółka jest od lat firmą wpisująca się w motoryzacyjną mapę Trójmiasta. Przywiązanie do wysokich standardów w Motor Centrum idealnie wpisuje się w filozofię i sposób działania Harleya. Dlatego przystąpienie do rodziny dealerów Harley-Davidson® jest dla Motor Centrum rozwiązaniem ewolucyjnie naturalnym.

Harley-Davidson® Gdańsk to nie tylko sprzedaż i serwis motocykli. To także miejsce spotkań motocyklistów i miłośników amerykańskiej motoryzacji wszelkiej maści. Podczas konferencji zaprezentowany został scenariusz chyba jednej z najciekawszych imprez tej wiosny w Trójmieście, a będzie nią Wielkie Otwarcie salonu Harley-Davidson® Gdańsk. Już 18 kwietnia w samo południe na Miałkim Szlaku zobaczymy prawdziwe motoryzacyjne święto. Zaplanowane są całodniowe koncerty z gwiazdami (Lipali, Liroy, Mechanism, Drunk Lamb, Czarne Kwiaty, StoneRiver, Alcoholica), wybór Miss Pin-Up Girl Harley-Davidson® Gdańsk, pokaz pracy studia 3rd Eye Tattoo, wybór Najbardziej Odjechanego Harleya, pokaz malowania aerografem w wykonaniu Bad Pistols Design, strefa chill i konsultacje z trenerem osobistym z Good Luck Club, wystawa klasycznych amerykańskich samochodów skupionych przy RodZ Factory , a wszystko okraszone amerykańską kuchnią w ramach “Street Food Polska Tour’’.

HD      Gdańsk Inauguracja2 Piotr Mielewczyk
Fot. Motor Centrum

,,Szukając stale dróg rozwoju podjęcie współpracy z legendarną marką z Milwaukee stało się dla nas najlepszym rozwiązaniem. Nasze działania i zaangażowanie zdecydowaliśmy ukierunkować  na rozwój gałęzi motoryzacji, która w znacznej mierze opiera się na pasji. Wśród wielu motocyklistów Harley-Davidson® postrzegany jest jako niedościgniony ideał. Dlatego zespół salonu HARLEY-DAVIDSON® GDAŃSK składa się ze specjalistów, dla których motocykle Harley-Davidson® to przede wszystkim pasja i sposób na życie. Doświadczenie i zaangażowanie we wszystkim co robimy, uczyniło z nas partnera dla marki, która buduje jedne z najlepszych motocykli na świecie już od 112 lat.” – podsumował Marek Weltrowski – Knopik , Dyrektor Zarządzający. 

W salonie HARLEY-DAVIDSON® GDAŃSK dostępne są modele motocykli Harleya praktycznie ze wszystkich ,,rodzin” (STREET, SPORTSTER, DYNA, SOFTAIL, V-RODE, TURING, CUSTOM VEHICLE OPERATION, TRIKE). Należy pamiętać, że każda z rodzin składa się z kilku modeli. Różnorodność dostępnych motocykli jest w stanie zaspokoić najwybredniejsze gusta klientów. Każdy klient ma możliwość skorzystania z bezpłatnej jazdy testowej na naszych motocyklach demo. W myśl filozofii SCREW IT, LET’S RIDE zapraszamy każdego, by poznał legendę Harleya z perspektywy jeźdźca.” – dodaje Mariusz Zięba, Menadżer Sprzedaży. 

Źródło: Motor Centrum

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Powiew wiosny w Porsche Centrum Sopot – 911 Turbo Cabriolet

Ma 580 koni mechanicznych, do pierwszej “setki” przyspiesza w 2.9 sekundy, gna 320 km/h, ma …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *