środa , 20 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Infiniti

Infiniti będzie na trójmiejskim rynku. Salon powstanie w Gdańsku.

Infiniti, ekskluzywna japońska marka, przymierza się do zwiększenia sieci sprzedaży swoich samochodów w Polsce. Do istniejących obiektów w Warszawie oraz w Sosnowcu wkrótce dołączą salony w Krakowie i Poznaniu, a w dalszej kolejności w Gdańsku i Wrocławiu. 

W 2016 roku sieć punktów sprzedaży Infiniti w Polsce ma wynosić 6 centrów dealerskich. Tym samym Polska stanie się dla tej marki jedynym krajem w Europie, który będzie posiadał ogólnokrajowy zasięg.

Infiniti mat prasowe (4)
Fot. Infiniti

W sprawie rozwoju sieci podpisano już list intencyjny miedzy Infiniti Global i EMEA oraz firmą IP – czyli grupą dealerską, która reprezentuję markę Infiniti w kraju nad Wisłą.

Według przyjętego planu, po zakończeniu budów nowych salonów 90% mieszkańców Polski będzie miało nie więcej niż 150 km do salonu sprzedaży tych samochodów.

Nasz polski partner − firma IP − przez ostatnich 7 lat współpracy dowiódł swojej dużej siły i niezawodności. Centrum Infiniti w Warszawie jest pod względem sprzedaży i obsługi posprzedażnej jednym z najlepiej działających centrów w Europie – mówi Francois Goupil de Bouille, wiceprezes Infiniti EMEA. Jesteśmy głęboko przekonani, że firma IP będzie kontynuowała drogę sukcesu wraz z uruchomieniem czterech nowych centrów i wprowadzeniem do sprzedaży modelu Infiniti Q30. Ponieważ segment C jest największym segmentem w Polsce spodziewamy się znacznego zwiększenia sprzedaży w przyszłości.

Dzięki budowie ogólnopolskiej sieci będziemy mogli skuteczniej odpowiedzieć na wysokie zainteresowanie samochodami Infiniti klientów ze wszystkich regionów kraju – skomentował Adam Pietkiewicz, prezes spółki IP.

Po zakończeniu planowanych inwestycji spółka IP stanie się najwiekszym dealerem Infiniti w Europie.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nie bądź mroczny – bądź widoczny. Pamiętajmy, że odblaski ratują życie.

Bez względu na pogodę oraz warunki drogowe wielu z nas, każdego przemierza ulice, ścieżki rowerowe …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *