Slider
Slider
Fot. blog.infinitipolska.com.pl

Infiniti Centrum: „Budujemy dla Was Centrum Infiniti Gdańsk”

Infiniti QX70S - test Moto3m - Infiniti Centrum Gdańsk-1360130W Gdańsku, przy ulicy Szczęśliwej 9A – tuż obok trójmiejskiej obwodnicy powstaje najnowsze i pierwsze w regionie Centrum marki Infiniti. Polski przedstawiciel tego japońskiego producenta wydał pierwszy oficjalny komunikat w sprawie nowej inwestycji, w którym zdradza kilka faktów na temat nowego obiektu.  

Centrum Infiniti Gdańsk zlokalizowane jest przy ul. Szczęśliwej 9A, tuż obok czynnego salonu tymczasowego. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy Obwodnicy Trójmiasta, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu usługowo-handlowego, możliwy będzie łatwy i szybki dojazd zarówno z centrum Gdańska jak i okolic. W najnowszym Centrum Infiniti w Gdańsku prowadzona będzie sprzedaż samochodów nowych, w tym wyjątkowych modeli Infiniti Q50 i Q60 z 3-litrowymi silnikami benzynowymi. Przed zakupem klient będzie miał szansę poczuć moc i bezpieczeństwo japońskich aut na jeździe próbnej z doradcą. Prowadzona będzie również sprzedaż samochodów używanych, w tym skup aut od klientów.

Fot. blog.infinitipolska.com.pl
Fot. blog.infinitipolska.com.pl

W Gdańsku uruchamiamy również serwis mechaniczny Infiniti – nowoczesny, wyposażony według najnowszych standardów, z przeszkoloną kadrą fachowców. Obsługą klientów zajmą się  profesjonalni doradcy, dla których najważniejszym celem jest bezpieczeństwo i zadowolenie przyjaciół Infiniti.

Infiniti Gdańsk - nowy salon Gdańsk Karczemki-1280392Na miejscu będzie dostępny doradca ubezpieczeniowy, który doradzi i pomoże przy wyborze najlepszej polisy. W ramach usług posprzedażnych, w salonie będzie można dokupić akcesoria oraz części do swojego Infiniti – od czapek i koszulek polo, po wieszaki samochodowe, dywaniki, czy dopasowane do bagażnika skórzane torby podróżne.

Podczas budowy czynny jest salon tymczasowy, w którym możecie spotkać się z doradcami, obejrzeć i przetestować wszystkie modele Infiniti.

Tymczasowy salon marki Infiniti w Gdańsku
Tymczasowy salon marki Infiniti w Gdańsku

Źródło informacji: blog.infinitipolska.com.pl

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *