piątek , 22 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

IVECO Minibus Tour 2018 w Auto-Mobil w Wejherowie

Iveco Bus Tour w Auto-Mobil w Wejherowie-06630W autoryzowanym przedstawicielstwie marki Iveco w firmie Auto-Mobil w Wejherowie, w dniach 28 i 29 marca trwała impreza o nazwie „IVECO Minibus Tour 2018”. Jest to prezentacja zabudów typu minibus na podwoziu IVECO Daily Euro 6, połączona z możliwością odbycia jazd próbnych. Wśród prezentowanych egzemplarzy są pojazdy zarówno w wersji turystycznej – międzynarodowej, stricte użytkowej jak i 32-miejscowy bus, który może być wykorzystany jako transport szkolny lub pracowniczy. 

Imprezy Iveco Bus Tour trwają od 6 marca i odbywają się u autoryzowanych dealerów marki. Pierwszym punktem wydarzenia był Wrocław, następnie targi Warsaw Bus Expo w Nadarzynie. W dniach 28-29 marca impreza odbyła się w Wejherowskim oddziale firmy Auto-Mobil. Był to jedyny punkt tego programu na mapie północnej Polski i zarazem bardzo ważny z powodu popularności powiatu wejherowskiego w tej dziedzinie.

Wizyta w Wejherowie była dla nas istotna, bowiem ta część Pomorza jest swego rodzaju mekką „zabudowców” minibusów, znajduje się tu bardzo wiele firm, które tym się zajmują – mówi Michał Śliżak, Minibus Sales Manager Iveco Poland.

Iveco Bus Tour w Auto-Mobil w Wejherowie-06644

Modele zaprezentowane w Wejherowie bazują na furgonie Daily. Wyposażone są w silniki wysokoprężne o pojemności 3 litrów i mocy 180 KM. Wersje oznaczone Hi-Matic posiadają 8-biegowe, automatyczne skrzynie biegów. Jeden z busów jest własnością firmy Auto-Mobil i lada dzień stanie się samochodem demonstracyjnym, dostępnym do jazd próbnych.

Wyróżnikiem IVECO Daily jest solidna budowa oparta na ramie, dopuszczalna masa całkowita dochodząca nawet do 7 ton oraz wydłużony do 50,000 km okres przerwy miedzyprzeglądowej. Ta ostatnia cecha, dzięki zastosowaniu trwalszych komponentów i materiałów eksploatacyjnych, wydłuża czas sprawności pojazdu o 20% pomiędzy przeglądami, generując tym samym mniejsze koszty eksploatacji dla użytkownika. Ceny modelu Daily rozpoczynają się od 92 380 zł netto. Prezentowane modele w zabudowie Minibus to koszt od 200 000 zł wzwyż.

Iveco Bus Tour w Auto-Mobil w Wejherowie-06605Auto-Mobil gotowy jest dostarczyć swoim klientom od 150 do 200 egzemplarzy samochodów IVECO rocznie. Wśród nich są zarówno przedsiębiorcy poszukujący samochodów do ciężkiej pracy – np. w branży budowlanej, jak i luksusowego transportu z lotniska do hotelu.

Jako Auto-Mobil staramy się wyróżnić na rynku tym, że w stałej, „półkowej” ofercie staramy się mieć gotowe, już zabudowane samochody, dostosowane do potrzeb nabywców. Osoby prowadzące działalność gospodarczą często potrzebują natychmiastowych rozwiązań i my możemy je zapewnić – mówi Grzegorz Głuszek, kierownik salonu Iveco Auto-Mobil.

Firma IVECO Auto-Mobil wkrótce zapewni swoim klientom coś jeszcze. Przy trójmiejskiej obwodnicy trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia budowy nowego, flagowego kompleksu salonów. Znajdzie się tam miedzy innymi 24-godzinny serwis.

Iveco (skrót od: Industrial Vehicles Corporation) – to włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Turynie, powstałe w 1975 roku i kontrolowane przez koncern Fiat. Firma specjalizuje się w produkcji samochodów dostawczych, ciężarowych, wojskowych oraz silników.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Toyota Yaris Cross już w trójmiejskich salonach

Do salonów Toyoty wjechały nowe modele Yaris Cross i będzie to już ekspozycja stała. Po …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *