piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Jaguar F-PACE showroom do 13 października w British Automotive Gdańsk

Jaguar F-PACE Showroom - oferty specjalne w British Automotive Gdańsk-01105Salon British Automotive Gdańsk zaprasza do odwiedzenia „Jaguar F-PACE Showroom”, który odbywa się do 13 października w salonie przy Abrahama 5. Dealer przygotował ekspozycję poświęconą SUV’owi F-PACE oraz przygotował specjalną ofertę cenową na ten model. 

F-PACE był pierwszym SUV’em jakiego zaoferował Jaguar. Duży, obszerny i z założenia komfortowy samochód stał się jednym z motorów napędowych tej brytyjskiej marki. niedługo po jego debiucie do oferty trafił kolejny model z tego typu nadwoziem – mniejszy E-PACE.

Oferta na F-PACE obejmuje kilkanaście egzemplarzy dostępnych od ręki w gdańskim salonie, w różnej kolorystyce i różnych wariantach napędowych i wyposażeniowych.

Rabaty cenowe dochodzą do 61 tys. zł, ponadto w cenie jest ubezpieczenie oraz pakiet serwisowy.

Jaguar F-PACE Showroom - oferty specjalne w British Automotive Gdańsk-01109

Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że od nowego roku zmienią się przepisy leasingowe. Ograniczona ma zostać możliwość rozliczania wydatków związanych z leasingiem samochodu osobowego. Po wprowadzeniu zmian będą mogli rozliczyć w kosztach wyłącznie część raty leasingowej. Do kosztów uzyskania przychodów nie będzie można zaliczyć wydatków w wysokości przekraczającej ich część ustaloną w takiej proporcji, w jakiej kwota 150 000 zł pozostaje do wartości samochodu, który jest przedmiotem umowy. Upraszczając, przedsiębiorca będzie mógł w czasie trwania leasingu rozliczyć w kosztach maksymalnie 150 000 zł. Co ważne, jeżeli zdecyduje się na wykup samochodu z leasingu i wprowadzenie go do działalności gospodarczej, amortyzacja będzie możliwa również wyłącznie do wartości 150.000 zł.

Więcej na temat TUTAJ

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *