czwartek , 13 czerwca 2024
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Jak klient indywidualny może sfinansować zakup modelu CUPRA?

Aż 90% klientów detalicznych marki CUPRA korzysta z finansowania oferowanego przez Volkswagen Financial Services. Wśród oferowanych przez VWFS rozwiązań klienci indywidualni mogą skorzystać z Kredytu Klasycznego lub Kredytu Jak Abonament. Inną z możliwości oferowaną klientom indywidualnym podczas wyboru nowego samochodu marki CUPRA jest najem długoterminowy.

Samochody barcelońskiej marki przyciągają wzrok na ulicy. Oferta ich zakupu dla klientów indywidualnych przygotowana przez Volkswagen Financial Services daje szereg rozwiązań. Według danych pochodzących z CEPiK oraz badań SAMAR w 2024 roku, firma jest numerem 1. w finansowaniu aut osobowych.

Korzystny wybór

Produkty finansowe oferowane przez VWFS dla klientów detalicznych są konkurencyjne względem innych rozwiązań, a wpływ na to ma przede wszystkim atrakcyjne oprocentowanie i szeroka gama rozwiązań. Klient może wybrać między Kredytem Klasycznym, Kredytem jak Abonament z gwarantowaną rynkową wartością końcową lub postawić na najem długoterminowy dla osoby prywatnej. Mnogość propozycji jest bogata.

Oferta jest dopasowana do każdego klienta, dzięki czemu już co trzeci użytkownik marki CUPRA wybiera nowoczesne finansowanie jak abonament, w ramach którego spłaca tylko utratę wartości auta podczas trwania kontraktu. Dzięki temu miesięczne raty mogą być nawet o połowę niższe niż w klasycznym finansowaniu. Dodatkowo rośnie grupa klientów wybierających najem, w ramach którego dzięki miesięcznej opłacie mogą korzystać z wybranego samochodu nie martwiąc się o serwis, ubezpieczenie pojazdu czy auto zastępcze – wszystko to zawarte jest w miesięcznej opłacie.

Kredyt czy najem?

Aby przyszli Klienci mogli zestawić ze sobą wszystkie trzy produkty finansowe, mają możliwość skorzystania z kalkulatora umożliwiającego porównanie orientacyjnej raty kredytu lub najmu. Szczegółową ofertę dotyczącą poszczególnych rozwiązań mogą także uzyskać od doradcy, odwiedzając CUPRA Studio. Te w Trójmieście funkcjonują w trzech lokalizacjach: w Gdyni przy Morskiej 318 oraz w Gdańsku pod adresem Lubowidzka 40 i Marynarki Polskiej 92.

Obecnie 90% klientów detalicznych korzysta z finansowania VWFS. I choć najpopularniejszym produktem jest Kredyt Klasyczny, nieustannie rośnie liczba klientów korzystających z najmu oraz finansowania jak abonament.

W przypadku Kredytu Jak Abonament, udzielanego na okres 36 lub 48 miesięcy oprocentowanie wynosi 6,9%, a opłata wstępna może mieścić się w przedziale od 0% do 30% wartości pojazdu. Użytkownika obowiązuje jednak limit kilometrów, wynoszący od 10 tys. do 50 tys. km rocznie. Kredyt Klasyczny dla odmiany może zostać udzielony na okres od 12 do 60 miesięcy, przy czym w zależności od okresu rozliczeniowego zmienia się także oprocentowanie. 12-miesięczny Kredyt Klasyczny wiąże się z oprocentowaniem rzędu 1%, 24-miesięczny 2,5%, 36-miesięczny – 2,9%, 48 miesięcy – 3%, natomiast 60 miesięcy – 4,5%. Opłata wstępna wynosi od 0% do 50% wartości pojazdu, nie obowiązuje natomiast limit kilometrów. W przypadku najmu Klient płaci natomiast stałą opłatę miesięczną, uwzględniającą już ubezpieczenie samochodu, jego serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a także pakiet opon.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kierująca BMW Serii 7 w Redzie rozbiła je o ścianę podziemnego garażu

W halach garażowych często dochodzi do drobnych kolizji – otarć czy stuknięć. Ale groźnie wyglądająca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *