MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

Jak kończyć, to w taki sposób – jedno z ostatnich wydań Kia Stinger GT w Kia JD Kulej

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Najpierw było długie oczekiwanie na ten wyjątkowy produkt spod znaku Kia, a teraz, gdy kończy się jego europejska przygoda – ma też wyjątkowe pożegnanie. Pod koniec 2017 roku, nasz redakcja miała przyjemność jako jedni z pierwszych w Polsce, zobaczyć, “rozpakować” i przejechać się nową wówczas Kią Stinger GT. Teraz ten model kończy swoją rynkową karierę w Europie, a na pożegnanie w gdańskim salonie Kia JD Kulej wydano wyjątkowy egzemplarz! 

Stinger, to samochód jakiego w ofercie koreańskiej marki dotąd nie było. To sportowa limuzyna typu Gran Turismo, z silnikiem V6 o mocy nawet 370 koni mechanicznych, napędem na 4 koła i osiągami, które zawstydzają renomowanych konkurentów. To wszystko dostępne było w cenie typowej, europejskiej limuzyny klasy średniej Premium. Niestety… było.

Kia podjęła decyzję o zaprzestaniu dystrybucji modelu Stinger na rynek europejski. Nie ma już możliwości zamówienia auta do produkcji. Sprzedaż realizowana jest w oparciu o stocki dealerów – informuje Łukasz Cyrankiewicz, Doradca Klienta w Kia JD Kulej.

Aktualnie w salonie przekazywane nabywcom są już tylko samochody, które klienci zamówili kilka miesięcy temu. Jednym z nich jest wydany w dniu dzisiejszym egzemplarz najmocniejszego modelu GT z silnikiem 3,3-litra V6 Twin-Turbo o mocy 370 KM. Nie jest to jednak samochód w pełni seryjny, a jego kluczowa przemiana nastąpi w ciągu najbliższych tygodni (efekt finalny pokażemy na Moto3m.pl!)

Ten projekt był idealnym odwzorowaniem wizji klienta. Aby zrealizować go tak dokładnie z zachowaniem najwyższej jakości, podjęliśmy kooperację z firmą CarWash SPA z Gdańska. Pierwszy etap obejmował dwa aspekty tj. wyróżniającą się stylizację nadwozia wraz z zabezpieczeniem karoserii. W drugim etapie samochód zostanie wyposażony w tzw. body kit obejmujący przedni oraz tylny spoiler wraz z dyfuzorem – informuje Anna Wiczanowska, Kierownik działu sprzedaży Kia JD Kulej Gdańsk. Możliwość spełnienia marzeń naszych klientów jest kwint esencja naszej pracy. Ogromnie nas ucieszyła możliwość pracy nad tym konkretnym samochodem, a jeszcze większą satysfakcję przyniosło pełne zadowolenie klienta.

Aktualne zmiany to przede wszystkim oklejenie karoserii folią zabezpieczającą – w tym czarne akcenty: na lusterkach, klamkach, dachu i tylnej klapie. W takim stanie auto opuściło dzisiaj gdański salon, a za kilka tygodni przyjedzie tutaj ponownie, na drugi etap zmian.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

CUPRA bije rekordy sprzedaży! Dobre wyniki również w marce SEAT

Marka CUPRA w 2022 roku osiągnęła najwyższe wyniki sprzedażowe w swojej historii, dostarczając do klientów …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *