Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. KWP

Jeden przewoził niezabezpieczony walec, drugi jechał przeładowanym autem

Fot. KWP
Fot. KWP

W czwartek rano w Gdańsku, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 27-letniego mieszkańca powiatu puckiego. Mężczyzna kierując samochodem ciężarowym przewoził walec drogowy bez żadnych zabezpieczeń. Podczas innej kontroli policjanci ustalili, że 23-letni kierowca samochodu dostawczego przekroczył dopuszczalną masę całkowitą o prawie trzy tony. Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi za popełnione wykroczenia.

W czwartek rano policjanci z gdańskiej drogówki na ul. Nowolipie zatrzymali do kontroli drogowej 27-letniego mieszkańca powiatu puckiego, który kierował samochodem ciężarowym. Okazało się, że mężczyzna na przyczepie przewoził walec drogowy i w żaden sposób nie  zabezpieczył tego ładunku. Dodatkowo kierowca jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Za popełnione wykroczenia 27-latek został ukarany dwoma mandatami karnymi na łączną kwotę 600 zł.

Z kolei na ul. Sucharskiego policjanci ruchu drogowego kontrolowali dopuszczalną masę całkowitą pojazdów do 3,5 tony. W trakcie tych działań funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód dostawczy marki Volkswagen, którym kierował 23-latek. Okazało się, że pojazd wraz z ładunkiem przekroczył dopuszczalną masę całkowitą o prawie trzy tony.

Fot. KWP
Fot. KWP

Oprócz tego policjanci ujawnili również inne nieprawidłowości. 23-letni kierowca Volkswagena za przeładowanie samochodu, zły stan techniczny pojazdu, a także za nie zapięte pasy został ukarany trzema mandatami karnymi na łączną kwotę 700 zł.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

W Gdańsku przy ulicy Uczniowskiej 36 powstaje nowy salonu marki Volvo

Dealer Volvo Drywa oficjalnie potwierdził budowę swojego nowego salonu. Obiekt powstaje w Gdańsku, przy ulicy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *