piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. Motocykle 3City (Maciek Bejma)

Jednoślady marki Suzuki dołączają do oferty dealera Motocykle 3City

Fot. Motocykle 3City (Maciek Bejma)

Suzuki to marka dobrze znana i ceniona wśród motocyklistów. Teraz, na mapie Trójmiasta pojawił się nowy, autoryzowany punkt sprzedaży jednośladów tej marki. Firma Motocykle 3City, z siedzibą w Gdańsku – Letnicy przy ulicy Marynarki Polskiej 59A , dodała do swojej oferty tę japońską markę. 

W stajni motocyklowej wprost z biura projektowego Hamamatsu, każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od miejskich skuterów, skończywszy na legendarnej już i piekielnie szybkiej Hayabusie.

Gama modelowa zaspokoi nie jednego motocyklistę, który szuka własnej drogi. Wychodząc na przeciw potrzebom trójmiejskich motocyklistów postawiliśmy właśnie na ta markę. Każdy z nas zarażony jest bezgraniczną pasją do motocykli. Posiadamy wiedzę i doświadczenie. Zebranie tego wszystkiego w całość, pozwala nam realizować naszą misję, aby osiągać maksimum satysfakcji i zadowolenia każdego z naszych Klientów, który wstępuje do rodziny M3C. Suzuki stanowi idealne uzupełnienie gamy jednośladów oraz pojazdów użytkowych, które już wcześniej były przez nas oferowane – mówi Maciej Bejma z Suzuki 3City.

Salon znajdujący się nieopodal wjazdu do Tunel im. Ks. Abp. Tadeusza Gocłowskiego i gdańskiego stadionu, to obiekt multibrandowy. Poza ekspozycją około 10 maszyn Suzuki, znajduje się tam przedstawicielstwo Indian Motorycycle, Polaris, MV Agusta, Malaguti oraz Benelli.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *