Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

Jeep Wrangler z miękkim otwieranym dachem Sky One-Touch Power Soft Top w salonie Auto Plus

Jeep Wrangler to jeden z najlepiej rozpoznawalnych samochodów w klasie off-road i zarazem żywa legenda branży. Nawet najnowsze wcielenie tego auta, wciąż zachowuje wiele cech swoich poprzedników, którzy na rynku są już obecni od dziesiątek lat. Sprzedaż tego modelu w Polsce idzie na tyle dobrze, że importer – FCA Poland S.A., aby sprostać potrzebom naszego rodzimego rynku, zdecydował się ściągnąć niemałą liczbę egzemplarzy Wranglera z rynku… hiszpańskiego. Jeden z nich spotkać można w salonie Auto Plus w Gdańsku. Czym wyróżniają się Jeep’y z gorącej Hiszpanii?

Egzemplarz prezentowany w Gdańsku to pierwsza z sześciu sztuk, która trafiła do tego dealera. Samochody dostępne będą w kolorach czarnym oraz grafitowym. Najistotniejszym ich wyróżnikiem jest miękki, roletowy dach, który składać i rozkładać można elektrycznie. Jest to trzeci, po „Hard Top” i „Soft Top” rodzaj zastosowanego dachu we Wranglerze na rok modelowy 2020.

Zastosowanie takiego rozwiązania wykluczyło wprawdzie możliwość ściągnięcia całego dachu, tak jak w innych wersjach Wranglera, ale rozwiązanie to daje równie wyraźne odczucia jazdy z „wiatrem we włosach”. Zachowano przy tym możliwość demontażu tylnych okien, a także drzwi, dzięki czemu uzyskać można bardzo „otwarte” nadwozie.

Różnicą wersji hiszpańskiej jest także wyposażenie. Zabrakło np. podgrzewania foteli, co akurat w przypadku południowego kraju nie dziwi, a w Polsce może być małym minusem.

Samochody dostępne są od ręki w salonie Auto Plus w Gdańsku w cenie już od około 216 000 zł. Cena dokupienia dachu „Sky One-Touch Power Soft Top” to w Polsce opcja za 12 900 zł. Rozkładać można go całkowicie, aż po granicę tylnego rzędu i bagażnika, albo częściowo. Producent zaleca korzystać z niego do prędkości 100 km/h.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przedpremierowy pokaz nowej Toyoty Yaris Cross w Toyota Walder Rumia

Do Trójmiasta, przedpremierowo, zawitał najnowszy model z gamy Toyoty: Yaris Cross. Nieduży SUV z segmentu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *