środa , 27 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Kamoka – droga do sukcesu

Rynek części samochodowych ma się w Polsce doskonale. Firmy zajmujące się tym biznesem notują kolejne wzrosty sprzedaży. Nie inaczej jest z marką Kamoka, która oferuje wysokiej jakości części zamienne do szerokiej gamy aut.

Kamoka to firma, która powstała stosunkowo niedawno. Piętnaście lat w branży motoryzacyjnej to nie jest dużo, ale wystarczająco wiele, by wypracować solidną pozycję na rynku. Przez ten czas marka zdobyła renomę wśród klientów, choć nadal nie jest dostatecznie dobrze znana szerszemu gronu fanów motoryzacji. Wiąże się to z tym, że Kamoka dostarcza produkowane przez siebie części głównie partnerom biznesowym. Warto ją jednak przybliżyć także i zwykłym kierowcom.

Oferta marki Kamoka jest bardzo szeroka. W swoim katalogu posiada ona sześć grup produktów, na które składa się sześć linii produkcyjnych. Wśród nich znaleźć można części układu hamulcowego, części układu napędowego, różnego rodzaju filtry, wycieraczki, części zawieszenia, a także wyposażenie warsztatu. Asortyment jest stale rozwijany, aktualizowany z każdym rokiem o nowe modele i dostosowywany do zmieniających się potrzeb rynku.

To co wyróżnia części Kamoka to ich wysoka jakość. Firma stosuje wysokie standardy produkcji. Dzięki precyzji i zaawansowanym technologicznie liniom produkcyjnym Kamoka może pochwalić się bardzo niskim współczynnikiem reklamacji, choć udziela dwuletniej gwarancji na swe produkty niezależnie od liczby przejechanych kilometrów. To pozwala korzystać z części zamiennych marki nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

Jakość idzie tu w parze z bezpieczeństwem. Części firmy spełniają wszelkie europejskie normy i są projektowane tak, aby spełniały oczekiwania bardzo wymagających klientów. Przykładem mogą być klocki, szczęki hamulcowe i zestawy montażowe szczęk hamulcowych, których trwałość gwarantują wysokiej klasy materiały cierne. Ich skuteczność i bezpieczeństwo zapewniają gruntowne testy i badania wytrzymałościowe. Co więcej, cechują się one znakomitą efektywnością i równomiernością pracy. Dodatkowym atutem są innowacyjne zabezpieczenia antykorozyjne płytek nośnych i szczęk hamulcowych w postaci elastomerowych nakładek. Dzięki temu wszystkiemu klocki i szczęki hamulcowe Kamoka właściwie tłumią drgania, eliminując hałas, a także poprawiając efektywność hamowania. Istotne jest też to, że produkty Kamoka są łatwe w montażu.

Siłą firmy nie są tylko i wyłącznie jej produkty, ale także kompleksowa i szybka obsługa. Kamoka jest tu przykładem marki, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby zaistnieć na rynku nie można tylko i wyłącznie być w posiadaniu dobrego produktu. Trzeba też go umieć sprzedać. Aby to ułatwić firma udostępnia przyjazny i czytelny system zamówień, umożliwiający szybkie i komfortowe wyszukiwanie odpowiedniego asortymentu. Ponadto, firma dysponuje dobrze zlokalizowanymi magazynami (w Łodzi, u zbiegu autostrad A1 i A2), dzięki którym jest w stanie realizować zamówienia na terenie całej Polski w ciągu 24 godzin.

Bezawaryjność, trwałość, wysoka jakość, innowacyjność, precyzja wykonania i wykorzystanie najlepszych materiałów to cechy, z którymi mogą kojarzyć się produkty Kamoka. Pozycja marki to z jednej strony efekt właśnie solidnej oferty, a z drugiej dobrej sytuacji branży, korzystającej ze świetnych warunków rozwoju. Polskie firmy znalazły na światowym rynku motoryzacyjnym własną niszę i znakomicie wykorzystują swą okazję. Kamoka jest tego doskonałym przykładem.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Jaki olej silnikowy wybrać?

Odpowiednie oleje silnikowe są używane do smarowania silników samochodowych. Wybierając konkretne oleje należy pamiętać, że …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *