niedziela , 28 listopada 2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow

Katarzyna Figura ambasadorką marki Jaguar w British Automotive Gdańsk

Katarzyna Figura, związana od wielu lat z Gdynią, została oficjalną ambasadorką dealera British Automotive Gdańsk. Aktorka reprezentować będzie markę Jaguar. W czwartek 17 października odebrała oficjalnie kluczyki do modelu E-Pace w wersji D150 AWD z rąk zarządców gdańskiego salonu. 

Katarzyna Figura reprezentuje British Automotive Gdańsk od sierpnia tego roku. Kontrakt pomiędzy dealerem, a aktorką został podpisany na rok czasu z możliwością jego przedłużenia, na co liczą obie strony. Samochody zostaną użyczone na okres 6 miesięcy. Każdy z nich trafi potem na sprzedaż.

Katarzyna Figura reprezentuje nie tylko salon, ale jest także twarzą projektu JaguART. Jest to innowacyjne połączenie motoryzacji ze sztuką.

Sztuką jest wszystko, co wzbudza w odbiorcach określone emocje. To właśnie emocje mają kierować tym projektem. Pojawiamy się z nim wszędzie tam, gdzie możemy zaprezentować samochody marki Jaguar jako dzieła sztuki. Ta marka została stworzona  dla kogoś wrażliwego na piękno, natchnionego i przede wszystkim świadomego swojej wyjątkowości przy czym zawsze zachowuje swoje energetyzujące DNA – przekonuje Katarzyna Zblewska, Marketing Manager British Automotive Gdańsk. W ramach projektu tworzymy cykl eventów i spotkań, w których możemy przybliżyć sztukę naszym klientom, sympatykom oraz po prostu każdemu, który chciałby doświadczać tej sztuki razem z nami – dodaje.

Jako ambasadorka, Katarzyna Figura będzie gościem takich spotkań ze sztuką i wydarzeń motoryzacyjnych organizowanych przez gdańskiego dealera. Ponadto, głos aktorki będzie można usłyszeć w reklamowych spotach radiowych.

Dlaczego British Automotive Gdańsk zdecydowało się na współpracę właśnie z Katarzyną Figurą?

Pani Katarzyna jest symbolem polskiej kinematografii, jest także wybitną aktorką teatralną. Jako swoje miejsce na ziemi wybrała Trójmiasto. Jak sama mówi, wybrała je sercem. Jako lokalny dealer, zdecydowaliśmy się na program ambasadorski, gdyż Pani Figura reprezentuje sobą wartości, które są tak bardzo ważne dla naszej marki.

Pani Figura to ikona, posiadająca niesamowity dorobek artystyczny  jednakże wciąż pozostaje niezwykle ciepłą i wrażliwą na piękno osobą będąc przy tym bardzo aktywną. Cieszymy się, że Trójmiasto jest właśnie tym miejscem, które daje naszej ambasadorce miejsce na refleksje oraz niesamowitą energię do dalszego tworzenia – informuje Katarzyna Zblewska.

W imieniu dealera, kluczyki do Jaguara E-Pace w odmianie D150 AWD z 2-litrowym, 150-konnym silnikiem wysokoprężnym, przekazali – Dyrektor Zarządzający British Automotive Gdańsk Piotr Wejman, Kierownik Sprzedaży Magdalena Larczyńska oraz Katarzyna Zblewska odpowiedzialna za marketing salonu.

To bardzo wygodny samochód, dający duże poczucie bezpieczeństwa. Cenię podwyższone zawieszenie i zadziorność jego sylwetki. Jaguar był zawsze dla mnie ekskluzywną marką i niezwykle się cieszę, że mogę jeździć takim samochodem. Wkrótce przesiądę się do kolejnego E-Pace, zastanawiam się tylko nad kolorem. Waham się między czerwonym i niebieskim – opowiada Katarzyna Figura, Ambasadorka marki Jaguar w British Automotive Gdańsk.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Dane z GPR 2020/21 na drogach woj. pomorskiego

Zakończyły się badania natężenia ruchu na drogach krajowych w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu. Największy ruch …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *