Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Kilka dni po premierze… ponad 30 nowych Macan’ów w Porsche Centrum Sopot

Kilka dni po premierze… ponad 30 nowych Macan’ów w Porsche Centrum Sopot

Nowe Porsche Macan w Porsche Centrum Sopot-04703Kilka dni temu w Trójmieście odbył się przedpremierowy pokaz nowego wcielenia kompaktowego SUV’a Porsche – modelu Macan. Oficjalny debiut nowej wersji nastąpi 8 grudnia, tymczasem już dzisiaj do sopockiego Centrum Porsche przyjechała pokaźna dostawa tych samochodów. Na placu dealera zaparkowały 34 starannie opakowane i zabezpieczone na czas transportu egzemplarze nowego Macan’a. W większości są to samochody, które zostały zamówione przez klientów, ale są wśród nich także pojazdy, które zasilą „magazyn” sopockiego Centrum. 

Macan to najpopularniejszy z modeli Porsche, jaki sprzedawany jest w Porsche Centrum Sopot. Nowy, poliftingowy model zadebiutował w Trójmieście w piątek, 23 listopada.

W środę do Porsche Centrum Sopot przyjechały długo oczekiwane nowe modele po face liftingu Macan II w ilości 34 sztuk.  Większość z nich to realizacja zamówień Klienckich, ale są wśród nich także samochody, które wkrótce pojawią się w naszej ofercie – informuje Sławomir Sankiewicz, Kierownik Sprzedaży Porsche Centrum Sopot. Samochody pozostaną w naszym salonie do 8 grudnia – zgodnie z wytycznymi od importera. Dopiero tego dnia będziemy mogli przekazać sprzedane samochody klientom – dodaje Sankiewicz.

Kompaktowy SUV od Porsche początkowo oferowany jest tylko z jednym silnikiem – 2.0 o mocy 245 koni mechanicznych w cenie od 248 800 zł brutto.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Premiera! Nowa 911’tka Turbo S już w Porsche Centrum Sopot

Rynek samochodowy w Trójmieście budzi się z pandemicznego snu, fabryki światowych marek wznowiły produkcję, a ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *