Strona główna / Wiadomości / Spotkania/zloty/eventy / Klasyczne Blokowanie McDonald’s w Pruszczu Gdańskim – VI Edycja

Klasyczne Blokowanie McDonald’s w Pruszczu Gdańskim – VI Edycja

Już po raz szósty w Pruszczu Gdańskim, w niedzielę 26 lipca, odbyła się impreza o nazwie „Klasyczne Blokowanie McDonalda”. To cykliczne, letnie spotkanie nietuzinkowych – nie tylko klasycznych samochodów pod pruszczańską restauracją McDonald’s. W tym roku, podobnie zresztą jak w poprzednich edycjach, faktycznie udało się „zablokować” McDonalda.

Kilkadziesiąt pojazdów skutecznie unieruchomiło na jakiś czas jakikolwiek, samochodowy ruch wokół popularnej „fast-food’owej” restauracji. Wśród nich zarówno jednoślady, pojazdy osobowe, klasyki, zabytki, youngtimery, a nawet ciężarówki.

Ostatecznego „zablokowania” dokonała kolumna kilku najbardziej wyjątkowych samochodów, które pojawiły się na imprezie. Były to Jaguar E-Type 4.2, Ferrari 246 GT Dino, Volvo P1800, Austin Healey oraz Alfa Romeo 1600GT Junior.

Ponadto cały przekrój motoryzacji z polskim rodowodem, kilka sztuk ze Związku Radzieckiego – w tym GAZ i UAZ, auta francuskie, włoskie, szwedzkie, amerykańskie i tradycyjnie – niemieckie.

Wydarzenia trwało łącznie około 3 godzin i spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony gości McDonald’s, ale także mieszkańców i przypadkowych przechodniów.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Sportowy tydzień] BMW M4

BMW jest jednym z tych niemieckich producentów, którzy „świętą” literą M,przyozdabiają już niemal wszystkie modele ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *