środa , 12 sierpnia 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Klienci Toyota Carter Gdańsk śledzą online zamówienia i produkcję swoich samochodów
Fot. Toyota Carter Gdańsk (Facebook)

Klienci Toyota Carter Gdańsk śledzą online zamówienia i produkcję swoich samochodów

Już ponad 75 procent klientów Toyota Carter Gdańsk śledzi proces zamówienia i produkcji swojego samochodu za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji „Moja Toyota”.

Okazało się, że aplikacja, która pozwala na bieżąco orientować się, co się dzieje z Toyotą przed jej wydaniem, bardzo przypadła do gustu naszym klientom – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk. – Klienci nie tylko na bieżąco sprawdzają, co dzieje się z ich samochodem, ale także dzwonią do nas i zadają wiele pytań.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS, oraz na stronie internetowej: www.mojatoyota.pl.

Za jej pomocą od momentu zamówienia samochodu można dokładnie śledzić postępy w jego produkcji i trasę, jaką pokonuje z fabryki do dilera. System może także wysyłać powiadomienia mailowe lub smsowe o każdej istotnej zmianie w tej podróży, np. kiedy samochód dotrze z Japonii do europejskiego centrum logistycznego.

Za pomocą aplikacji można również dobrać pakiety akcesoriów, pasujących do zamówionego samochodu. W niedalekiej przyszłości na ekranie smartfona lub komputera do dyspozycji będzie wiele innych funkcji ułatwiających obsługę auta. Aplikacja będzie przysyłała powiadomienie o zbliżającym się terminie przeglądu, wymiany opon, czy upływającej ważności ubezpieczenia. Za jej pomocą z łatwości można umówić się także do najbliższego serwisu. To pierwszy tak zaawansowany system w Europie.

Źródło: Toyota Carter Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kolejna policyjna interwencja w sprawie psa zamkniętego w samochodzie podczas upału

Sopoccy policjanci interweniowali na jednej z ulic, gdzie w szczelnie zamkniętym samochodzie właściciel pozostawił swojego ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *