czwartek , 5 sierpnia 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. 4youkaszuby (youtube)

Kłopot z Lamborghini? Volkswagen Plichta pomoże

W czeluściach internetu znaleźć można wiele ciekawostek, również na temat lokalnego rynku motoryzacyjnego. W archiwum Youtube’a udało nam się przypadkowo wyszukać nagranie ukazujące czynności serwisowe dokonywane w Lamborghini Murcielago LP640.

Materiał pochodzi z czerwca 2015 roku i został nagrany w serwisie Volkswagen Plichta znajdującym się w Gdańsku- Szadółkach.

Sam fakt wizyty Lamborghini w takim serwisie nie powinien dziwić. Najbliższy bowiem serwis tej marki dla osób z Trójmiasta znajduje się w Warszawie i Berlinie. Ponadto warto zaznaczyć, że marka Lamborghini od 1998 roku należy do Audi, a Murcielago jest pierwszym modelem tej włoskiej marki zbudowanym w całości pod rządami niemieckiego koncernu.

Komputerowe złącza diagnostyczne w Lamborghini są identyczne z niektórymi modelami grupy VAG, stąd właśnie prawdopodobna przyczyną odwiedzin tego samochodu w serwisie VW. Jak widać na filmie, wizyta nietrwała długo, wzbudziła za to duże zainteresowanie wśród pracowników.

Wciąż otwarte pozostaje pytanie o możliwości serwisowania tego typu, supersportowych samochodów w Trójmieście – nie ma tu bowiem żadnego warsztatu, wyspecjalizowanego w obsłudze aut marek Lamborghini, Ferrari czy Maserati.

Miłośnikom elitarnej, włoskiej motoryzacji pozostaje nadzieja, że wkrótce ta rynkowa luka w Trójmieście zostanie zapełniona.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Energa udostępnia kierowcom innowacyjne ładowanie pojazdów na słupach oświetleniowych w Gdyni

Energa Oświetlenie, spółka zależna Energi z Grupy ORLEN, w ramach współpracy z Urzędem Miasta Gdyni zainstalowała kolejne dwie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *