czwartek , 13 czerwca 2024
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Mat. Organizatora

Kobieca moc Audi – event pełen emocji w Audi City Gdańsk

Audi Grupa Plichta zaprasza na wyjątkowe wydarzenie “Kobieca Moc Audi” w salonie Audi City Gdańsk już 25 maja 2024 r. W programie znajdziecie m.in. warsztaty z tworzenia perfum, możliwość wykonania profesjonalnego makijażu, dobór stylizacji oraz prezentacja wyjątkowo kobiecych modeli jak: A1, A3, Q3, RS3 i RSQ3. Dla dzieci zaplanowaliśmy edukacyjne warsztaty samochodowe LEGO oraz emocjonujące wyścigi. Dołącz do nas i odkryj swoją moc w Audi!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Dnia Dziecka. Z myślą o tych niezwykłych okazjach, przygotowaliśmy atrakcyjny program, który spełni oczekiwania zarówno Pań, jak i ich pociech. Wydarzenie skupi się na zapewnieniu niezapomnianych doświadczeń, w atmosferze elegancji i wyjątkowości, będącej nieodłącznym elementem marki Audi.

Podczas wydarzenia “Kobieca Moc Audi”, będziecie miały okazję umówić się na spotkanie połączone z jazdą testową, wyjątkowymi modelami Audi, które doskonale sprawdzą się w mieście. Modele A1, A3 i Q3 to nie tylko znakomita jakość, lecz także funkcjonalność, idealna dla kobiet które cenią sobie elegancję w harmonii z miejskim stylem. Natomiast modele RS3 i RSQ3 to sportowe wersje, które cechuje mocniejszy silnik i bardziej dynamiczna stylizacja, idealna dla kobiet lubiących mocniejsze wrażenia.

Podczas “Kobiecej Mocy Audi” czekają również wyjątkowe warsztaty, które podkreślą indywidualność każdej z Pań. Doświadczenie profesjonalnego makijażu pozwoli odkryć nowe techniki, które podkreślą urodę i dodadzą pewności siebie. Niezapomniane warsztaty tworzenia perfum pozwolą stworzyć wyjątkowy zapach, który idealnie podkreśli osobowość. Ponadto, eksperci ds. stylizacji pomogą dobrać idealny outfit.

Dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowaliśmy wiele atrakcji. Dzieci będą mogły wziąć udział w edukacyjnych warsztatach samochodowych LEGO, gdzie odkryją tajniki powstawania auta, oraz w emocjonujących wyścigach na trzech torach, które zapewnią niezapomnianą zabawę. To doskonała okazja dla dzieci do poznania świata motoryzacji i czerpania radości z aktywnego spędzania czasu.

Link do zapisu https://audiplichta.pl/kobieca-moc-audi/

Zaprasza Audi Plichta!

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kierująca BMW Serii 7 w Redzie rozbiła je o ścianę podziemnego garażu

W halach garażowych często dochodzi do drobnych kolizji – otarć czy stuknięć. Ale groźnie wyglądająca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *