środa , 10 sierpnia 2022
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Mat.prasowe

Kolejna Fundacja OPP wsparta w ramach programu Pomaganie Przez Naprawianie

Z początkiem stycznia 2018 roku, firma Motor Centrum rozpoczęła trzeci rok z rzędu prowadzenia autorskiego programu pomocy fundacjom pożytku publicznego działającym na pomorzu. Na przestrzeni 9 ostatnich kwartałów w ramach programu Pomaganie Przez Naprawianie firmie udało się wesprzeć finansowo fundacje takie jak: Fundacja ŻYĆ Z POMPĄ, Trzeba Marzyć, Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci, Pomorze Dzieciom, Dr Clown, Fundację z Pompą, Krew Aktywni oraz Gdańską Fundację Korczaka „Kochaj I Dawaj Przykład”.

Start programu był dla naszej firmy wejściem w nieznany dotąd świat. Przez ten czas spełnialiśmy marzenia
i  finansowaliśmy zakup niezbędnych do funkcjonowania fundacji specjalistycznych sprzętów medycznych. Dane nam było poznać wspaniałych ludzi, dzięki którym fundacje funkcjonują i niezachwianie realizują swoje statuty. Ludzi głęboko przekonanych o słuszności misji jaka im przyświeca –
mówi Pani Wioleta Wardak, pracownik działu marketingu w firmie Motor Centrum.

Mat.prasowe
Mat.prasowe

Gdańska Fundacja Korczaka „Kochaj i dawaj przykład”  jako pierwsza w roku 2018 otrzymała wsparcie finansowe w ramach programu Pomaganie Przez Naprawianie. Fundacja otrzymała 1% wartości kwoty uzyskanej przez Motor Centrum w ramach świadczonych usług serwisowych dla marek Opel, Chevrolet, Saab, Suzuki i Mitsubishi oraz motocykli Harley-Davidson. Fundacja powstała w kwietniu 2015 roku, aby wspomagać dzieci przebywające w Domu im. J. Korczaka Regionalnej Placówce Opiekuńczo – Terapeutycznej w Gdańsku, w dążeniu do zapewnienia im jak najlepszych warunków życia. Dom im. J. Korczaka to miejsce szczególne, gdzie na co dzień znalazło swój dom 45-ro dzieci w wieku od urodzenia do 12 roku życia. Dzieci te są podwójnie wyjątkowe: po pierwsze pozbawione zostały opieki rodzicielskiej, a po drugie los doświadczył je chorobą. Dzięki środkom przekazanym przez Motor Centrum, podopieczni zostaną poddani różnego rodzaju terapii m.in. integracji sensorycznej, terapii słuchu, widzenia czy rytmiki.

Mat.prasowe
Mat.prasowe

Beneficjentem kolejnego kwartału, jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, które działa na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną, tworzenia warun­ków prze­strzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym oraz działanie na rzecz ochrony ich zdrowia oraz wspie­ranie ich rodzin.

Spotkanie z pracownikami organizacji i ich podopiecznymi dają nam zawsze dużo satysfakcji. Czasami są radosne, często wzruszające, ale niezmiennie są dla nas lekcją pokory i pokazują, że to co robimy ma sens i jest potrzebne. Dlatego też program Pomaganie Przez Naprawianie realizujemy konsekwentnie i dążymy do tego, aby wpisał się w tożsamość naszego przedsiębiorstwa – mówi Małgorzata Matuszewska, Menadżer sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej Mitsubishi i Suzuki w Motor Centrum.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przedpremierowo – nowe, elektryczne Renault Megane e-Tech w Renault Zdunek

Długo wyczekiwana nowość spod znaku Renault – nowe wcielenie popularnego kompaktowego Megane, dotarło do Trójmiasta. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.