Slider
Slider
Fot. Centrum Motoryzacyjne Auto Plus

Kolejna nowość od Jeep’a w Centrum Motoryzacyjnym Auto Plus – odświeżony Cherokee

Fot. Centrum Motoryzacyjne Auto Plus
Fot. Centrum Motoryzacyjne Auto Plus

Marka Jeep ma swoje 5 minut! Na naszym lokalnym rynku debiutuje kolejna nowość tego producenta – tym razem jest to odświeżony Cherokee. Wcześniej do salonów trafiła nowa generacja Wranglera oraz najmniejszy Renegade, który także przeszedł kurację odmładzającą.  

Zmiany w nowym Cherokee widoczne są już na pierwszy rzut oka. Przeprojektowano przód samochodu, zastępując dotychczasowe, wąskie reflektory, nowymi o pełniejszym kształcie. Z tyłu zastosowano nowe światła z wąską LED-ową listwą oświetleniową oraz przeprojektowano klapę bagażnika z lekkich materiałów kompozytowych.

Ponadto, dostępny jest system jej otwierania bez pomocy rąk poprzez wykonanie ruchu nogą pod zderzakiem.

Zmodernizowane wnętrze Jeepa Cherokee wzbogacono o lepsze materiały wykończeniowe, zwiększono poziom komfortu i funkcjonalności oraz zastosowano nowe funkcje technologiczne. Jest to na przykład nowy system infotainment sterowany za pomocą ekranu dotykowego. Jest on dostępny w rozmiarach 7 lub 8,4 cala i znany jest już z modelu Compass.

Oferta silnikowa obejmuje jednostki wysokoprężne 2,2MultiJet II w wariantach mocy 150 i 200 KM. W przyszłym roku do oferty dołączy jeszcze jednostka benzynowa 2.0.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *