Slider
Slider
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Kolejna odmiana Toyoty Pro Ace w Toyota Carter Gdańsk

Fot. Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Kilka miesięcy obecności na rynku pokazało, że użytkowa Toyota ProAce okazała się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Teraz w Toyota Carter Gdańsk pojawił się jeszcze bardziej poszukiwany samochód. To ProAce w odmianie izoterma.

Większość naszych klientów to małe i średnie przedsiębiorstwa, które od dawna oczekiwały na średniej wielkości samochód dostawczy, na którym można stworzyć specjalistyczną zabudowę – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk. – Izoterma jest naszą odpowiedzią na konkretne oczekiwania naszych klientów, prowadzących biznes w branży spożywczej.

Pro Ace to bardzo dobra platforma do adaptacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że na bazie tego auta jesteśmy w stanie stworzyć każdą zabudowę. Podobnie jak robimy to od kilku lat z Toyot’ami Hilux – dodaje Arkadiusz Lelukiewicz z Cartera.

Fot. Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Przypomnijmy: ProAce to 11 kombinacji nadwozia i długości, oraz różne konfiguracje drzwi. ProAce dostępny jest w trzech długościach nadwozia: Compact (4609 mm), Medium (4959 mm) i Long (5309 mm) oraz w wersjach z 2 rozstawami osi: 2925 mm i 3275 mm. Podwyższona ładowność sięga nawet do 1499 kg, a wymiary przestrzeni ładunkowej (długość do 2862 mm, szerokość 1628 mm i wysokość 1397 mm) z pojemnością użytkową do 6,6 m3 (z systemem Smart Cargo) umożliwiają przewóz do 3 europalet.

Na koniec ciekawostka – Pro Ace objęty jest gwarancją mechaniczną na trzy lata lub okrągły milion kilometrów.

Źródło: Toyota Carter Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na w. Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *