piątek , 18 września 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Kolejne inwestycje Grupy Zdunek – nowy salon Renault i Dacia powstaje w Gdańsku
Mat. Grupa Zdunek

Kolejne inwestycje Grupy Zdunek – nowy salon Renault i Dacia powstaje w Gdańsku

Grupa Zdunek zakończyła pierwszy etap rozbudowy swojej siedziby przy Miałkim Szlaku w Gdańsku. W jej wyniku powstał największy w Trójmieście, autoryzowany serwis BMW i MINI. Obecnie firma prowadzi drugi etap rozbudowy – w miejscu dawnego salonu Renault i Dacia powstaje nowy obiekt, spełniający najnowsze standardy tych marek. 

Nowy salon powstanie w miejscu obecnego, ale ponieważ „wchłonie” on budynek w którym dotychczas oferowane były także używane samochody BMW i MINI, stanie się on znacznie większy. Dwukondygnacyjny obiekt zaoferuje klientom możliwość obejrzenia kilkunastu samochodów ekspozycyjnych, ale również obszerny, wielostanowiskowy serwis. Ponadto zmianie ulegnie układ drogowy i parkingowy wokół obiektu.

Wizualizacje nowego salonu, zaprezentowane przez Grupę Zdunek, ujawniają także przyszły – III etap rozbudowy kompleksu przy Miałkim Szlaku. Będzie to salon sprzedaży nowych samochodów marek BMW, MINI oraz BMW Motorrad (motocykle), który znajdzie się za salonem Renault i docelowo połączy się z niedawno otwartym serwisem.

Wideo prezentacja nowego salonu i serwisu BMW Zdunek w Gdańsku:

Zobacz również: Nowy obiekt BMW Zdunek w Gdańsku

Na tym jednak nie koniec inwestycji trójmiejskiego giganta motoryzacyjnego. Jak zapowiedział Prezes firmy – Tadeusz Zdunek, w ciągu dwóch lat spodziewać się można powstania kompleksu salonów w Gdańsku w zupełnie nowej dla firmy lokalizacji.

Nie trudno się domyśleć, że powstaną tam w pierwszej kolejności salony marek Citroen oraz Nissan. Niewykluczone także, że do portfolio firmy dołączą również inne brandy.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Grupa Zdunek szykuje się do otwarcia salonu Peugeot’a w Gdańsku

Jeszcze w tym roku oferta drugiej co do wielkości grupy dealerskiej z Trójmiasta, powiększy się ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *